Zaliczenie z angielskiego.

Był to piątek, dwa tygodnie przed końcem roku szkolnego. Ocenki były poprawione, został tylko angielski. Poszłam na kółko do pana Kamila (imię zostało zmienione). Pan Kamil był młodym 24 letnim nauczycielem języka angielskiego, był wysoki. Miał krótkie blond włosy i niebieskie oczka. Na lekcjach często poruszał tematy blisko związane z sexem. Lubiłam z nim rozmawiać. Często na kółkach było tłoczno ale dziś było pusto. Weszłam do sali nr 43 i usiadłam w pierwszej ławce. Po chwile wszedł pan K.  
~Dzień dobry ~powiedziałam cicho  
~Dobry. Po co przyszłaś ? ~     zapytał swoim męskim głosem  
~ Chciałam jakoś poprawić te jedynki. Koniec gimnazjum trzeba się poprawić  
~ Dobrze. Mam pomyśl chciała byś poprawić je wszystkie naraz?? ~zapytał  
~ No pewnie ~uśmiechnęłam się słodko  
~Chodzi tu ~kazał do siebie podejść  
Wstałam i podeszłam do niego nie pewnie. On podszedł do drzwi i je zamkną. Domyślałam się co się świeci. Pan Kamil podszedł do mnie i złapał za biodra po czym zaczął całować długo i namiętnie. Było mi dobrze. Gdy skończył posadził mnie na biurku. Miałam ubrana niebieska spódniczkę, beżowa bluzkę z dość dużym dekoltem i wysokie beżowe szpilki. Byłam dosyć wysoką i szczupłą brunetka. Wszyscy opowiadali, ze mam nogi aż pod niebo, cieszyło mnie to.  
~ Pokaż co ty tu masz ~zaczął mi zsuwać cielisty rajstopki i czarne koronkowe majtki.  
~Piękna, młoda i starannie wygolona ~     uśmiechnął się szelmowsko.  
Delikatnie zaczął wkładać mi palce do pochwy. Zrobiłam się cała mokra. Przysunął bliżej krzesło na którym siedział i zaczął penetrować mnie językiem. Robił to bardzo sprawnie. Wszystko we mnie buzowało. Wyrwało mi się trochę "achów" i "ochow".  
~Teraz twoja kolej. ~Wstał i zsunął spodnie na wierzch wyskoczyła wielka pała.  
Uklęknęłam przed nim i zaczęłam mu obciągać. Robiłam to na zmianę raz, powoli a raz szybko. Po kilku minutach zabawy wytrysnął mi w usta. Sprawnie wszystko połknęłam.  
~O. K. a teraz najlepsze.  
Położył mnie na biurku i delikatnie musnął mnie penisem. Nagle włożył go całego a ja jęknęłam z bólu i rozkoszy. Było cudownie. W końcu zaczął mnie posuwać, na początku wolno a potem co raz szybciej i szybciej. Jęczeliśmy oboje. Pobawiliśmy się jeszcze trochę i zalała mnie jego ciepła sperma. Doprowadziliśmy się do porządku i wyszliśmy oboje z klasy. Przed szkoła nachylił się nade mną i szepną mi do ucha:
~Byłaś cudowna, zaliczyłaś angielski na 6. Kiedyś musimy to powtórzyć, a będziemy mieli okazje bo przenoszą mnie do szkoły gdzie będziesz się dalej uczyć.  
Po czym wsiadł do samochodu i odjechał. Na lekcjach które jeszcze mieliśmy cały czas posyłał do mnie swoje boskie uśmieszki a po lekcjach kazał zostawać, żeby chcesz się po całować. Po rozdaniu świadectw zaprosił mnie jeszcze na chwilkę do swojej klasy i znowu przeleciał. Obecnie chodzę do Liceum Ogólnokształcącego i czasem się spotykamy na "kółkach " ! :D

malink20

opublikowała opowiadanie w kategorii erotyka, użyła 557 słów i 3096 znaków.

12 komentarze

 
 • ~Seksowna

  Jejku *.*  :boobs:

 • yhyym

  ****owe jak nieszczęście.

 • malink20

  W moim pozwalają  :-D

 • słodka

  słabe, mało realistyczne, pozatym chyba w żadnym gimnazjum nie pozwolą na to aby uczennice się tak ubierały

 • xBladex

  nawet ciekawe opowiadanie..czekam na następna część  

  zapraszam chetne do popisania xx189xxx@wp****

 • Mefisto

  Nie podnieciłem się, a to znaczy, że było kiepskie. Ale pisz dalej, dobry początek

 • czytelniczka

  napisz kolejna czesc tylko rozbudowana ;p

 • Boom .!

  Moim zdaniem opowiadanie mało realistyczne, i zrobiłaś z Siebie dziwke . Mhm, powodzenia .

 • trzepaczek ..

  Niezłe .. Ale i nie najleprze ;p . Pozdroo.. :blee:

 • krysia

  w gimnazjum nosisz szpilki spodniczke  i dekold ??  fajne gimnazjum ...... ale opowiadanie takie sobie. pozdrawiam i pisz dalej ;)

 • Ewkinia77

  ufff, aż mi się gorąco zrobiło:)

 • Lola2000003

  podniecające