Materiał znajduje się w poczekalni. Prosimy o łapkę i komentarz.

Napaść na elegantkę - moja fantazja

Napaść na elegantkę - moja fantazja- To niebywałe! Jak tak można traktować porządną i elegancką kobietę! Co pan sobie wyobraża!
To jedna z moich ukochańszych fantazji. Jakiś brutal, z szemraną konduitą bezczelnie dobiera się do mnie. A ja oczywiście protestuję. Nie jest tak, że ja jestem bez winy… Samo to jak się noszę – najkrótsza możliwie minispódniczka, dekolt taki, że mam na wierzchu niemal całe cycki… Nic dziwnego, że ci faceci są maksymalnie pokuszeni do grzechu i gotowi do każdej bezecności, byle tylko mnie „zaliczyć”…
Moment, kiedy zsuwa mi ramiączko bluzki jest dla mnie tak ekscytujący! Przecież to znaczy, że tak rozpala go mój biust.
Jak to się skończy??? W pewnym momencie otaczają mnie w kilku, i prości robotnicy i starsi panowie w garniturach. Boże! Co oni chcą mi zrobić!? Czuję się taka bezbronna… Zdaję sobie sprawę, że niezależnie, czy będę protestowała i opierała się, czy stanę się wobec nich uległa, finał będzie dokładnie taki sam… Już oczami wyobraźni widzę, jak ta moja minispódniczka, która tyle ich prowokowała, teraz zostanie zadarta wysoko… Że moje cycki, którymi tak przed nimi świeciłam, zostaną potraktowane bezpardonowo… Ich tylu, a ja sama… To musiało się tak skończyć:
https://lol24.com/fotki/seksowne/napasc-na-elegantke-17557

Historyczka

opublikowała opowiadanie w kategorii erotyka, użyła 225 słów i 1328 znaków.

1 komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Załóż darmowe konto

  • Historyczka

    Panowie, jak podoba wam się ten ubiór? Czy pasuje ta spódniczka do bluzeczki?

  • 001

    @Historyczka Jak.najbardziej