**-latka!!!

Ta historia wydarzyła się we wtorek gdy mieliśmy fizykę. Uczy nas pan profesor którego mało kto lubi. Oddawał sprawdziany z którego jak się okazało dostałam jedynkę... Zapytałam się go kiedy mogę poprawić ocenę ponieważ zbliżał się rok szkolny.  

Nauczyciel powiedział mi ze jeszcze tego samego dnia na kółku.
-ale ja jestem nie przygotowana!
-nie będziesz nic pisać pouczysz się trochę pomogę ci - odpowiedział profesor.

Tak jak się umówiliśmy przyszłam na kółko już bez mundurka. Ubrana byłam w krótką dżinsową spódniczkę i bluzę z wiązaniem na szyi. W szkole nie było już nikogo tylko ja i Pan profesor. Weszłam do klasy i usiadłam w pierwszej ławce przed biurkiem nauczyciela. Zaczęłam wypakowywać zeszyty i Książkę, lecz Pan marek(tak miał na imię profesor) powiedział ze mam to schować i ze mi pomoże inaczej. Nie wiedziałam co miał na myśli. Osiadłam na stoliku i założyłam noga na nogę, czekałam. Nie musiałam czekać gdyż Marek przechylił ławkę tak ze spadłam z niej na kolana zanim się podniosłam on już stal przede mną i wyjął z rozporka swojego penisa. Złapał mnie za włosy nie wiedziałam co robić bałam się ale z drugiej strony czułam narastające podniecenie. Trzymając mnie za włosy przyłożył swoja pale do moich zamkniętych ust masował główką moje oczy usta i policzki złapał mnie brutalnie za nos tak ze musiałam otworzyć usta. Włożył go szybko i po same jadra. Oczy zaczęły mi łzawić dusiłam się i dławiłam.  

Zapytał :
-jesteś dziewica?
-tak - odpowiedziałam
-to już nie będziesz!!-odpowiedział i brutalnie oparł mnie o biurko nauczycielskie.

Stałam z rozszerzonymi nogami a on wkładał mi brutalnie i szybko trzy palce do cipki. Bolało mnie to i prosiłam zęby przestał. Ale on powiedział tylko ze zaliczę test na piątkę i wkładał mi dalej teraz już cztery palce a przy tym druga ręką masował mój odbyt. W obu dziurkach miałam po cztery palce. Zaczęłam jęczeć z podniecenia i ogromnego bólu. Krzyknął ze mam się zamknąć. Byłam już cicho w oczach miałam łzy. Złapał mnie za lewe udo od wewnętrznej strony i podniósł do góry złapał do reki nabrzmiałą pale i włożył mi w dziurkę bez ceregieli szybko i od razu cala. Krzyknęłam z bólu czułam jak mnie rozrywa. Dostałam w twarz. Powiedział ze jestem nieposłuszna kurwa i ze teraz będzie kara włożył mi penisa do ust całego, jadra obijały mi się o brodę i spuścił się do ust ledwo połykam ogromna ilość spermy.

-podobało ci się?-zapytał. Milczałam bojąc się odpowiedzieć
-odpowiedz dziwko!!!!
-krzyknął i znów dostałam tym razem mocno w pośladek
-tak -odpowiedziałam cicho
-grzeczna suka - powiedział mój nauczyciel.

Wziął penisa w rękę i zaczął sam się zadowalać dal mi gruby marker do pisania po tablicy i powiedział obliż go i włóż sobie w tyłek! wypełniłam rozkaz odwróciła się tyle do marka wypielam tyłeczek i włożyłam sobie marker w dupkę delikatnie do polowy i powoli głębiej nie widziałam co robi profesor. Nagle poczułam ze obok markera wbija się jego członek. Miałam w tyłeczku marker i penisa marka. Rozrywało mnie było to bardzo bolesne doświadczenie powiedział ubierz się i idź do domu. Jak będziesz regularnie przychodzić na kolko skończysz z piąteczką. Od tamtego czasu mam same piątki z fizyki pomimo tego ze jej nie rozumiem.

~Martusia14

opublikował opowiadanie w kategorii erotyka, użył 653 słów i 3451 znaków.

16 komentarzy

 
 • KRZYSZTOF

  A polska ciebie cipka

 • Patty

  Kto wymyśla takie rzeczy.

 • TheFrost

  Jak chcesz mieć 5 z histy do dawaj **** 2 razy w tygodniu na długiej przerwie:D

 • suarez

  a wy wszyscy tacy mądrzy jesteście a żaden nie pomyślał że to tylko opowiadanie i jakaś małolata/małolat sobie opisał swoje fantazje , zanim zaczniecie kogoś umoralniać zastanówcie się czy to prawda bo robicie z siebie głupszych niż ci co to piszą :P

 • Krzysiuu

  tak mi sie wydaje ze jakies bzduryy...
  ale jak to naprawde noo to **** powinien dostac w ryj tak zeby sie nakryl kopytami

 • Żyleta

  i Ty się na to zgodziłaś??? przecież on Cię **** zgwałcił!

 • sex

  zo za p****ony nauczyciel  ile ty masz lat ?

 • sylwia

  jaki zal masakra

 • alFRED

  normalnie jak na OXFORDzie :D

 • 19wrzesnia1971

  a co masz z polaka i matmy moze tez potrzebujesz korkow :lol2:

 • gość

  Co się dzieje na tym świecie...

 • omen

  czytalem to juz gdzies ;)

 • kama

  :sleep:

 • gość

  o matko co za bzdury!!!!!!

 • gość

  więcej taskichhhh

 • gość

  bardzo fajne więcej takich