Kolejny deszczowy dzien

Kolejny deszczowy dzienKolejny deszczowy dzień. Dzień, który spędza się w domu, patrząc na spływające po oknie, przezroczyste krople. To dobry czas na czytanie książek lub oglądanie telewizji, leżąc na miękkiej kanapie.  
On nie miał jednak ochoty na żadną z tych rozrywek. Od wielu dni nie mógł się skupić na niczym. Jego ciało było ciągle napięte, wręcz obolałe z podniecenia. Próby rozładowania napięcia w znany mu sposób przynosiły jedynie tymczasową ulgę. Dotykał się całymi godzinami fantazjując o kochaniu się z innym mężczyzną.  
Bał się tych fantazji. Do tej pory nie zdawał sobie spraw jak bardzo pragnie męskiego ciała. Wszystkie swoje przygody seksualne przeżył przecież z kobietami. Dopiero niedawno zrozumiał, że zawsze czegoś mu brakowało.  
Uwielbiał sprawiać swoim partnerkom rozkosz, pieścić je powoli i zmysłowo, aby potem wchodzić w nie szybko i brutalnie, doprowadzając do silnego, długiego orgazmu. Lubił słuchać ich jęków i patrzeć jak wiją się pod jego kolnymi pchnięciami. Trudno było mu jednak znaleźć kobietę, która potrafiłaby pieścić jego penis, tak jak on tego potrzebował. Nie wspominając już o pobudzaniu jego odbytu językiem. Żadna z jego dotychczasowych kochanek nie chciała tego zrobić.  
Paweł postanowił, że musi wreszcie spojrzeć prawdzie w oczy: Chce uprawiać seks z mężczyzną i zaspokoić wszystkie swoje fantazje. Inaczej nie będzie w stanie normalnie funkcjonować.  
Nie wiedział jednak gdzie powinien szukać potencjalnego partnera. Przeglądał od jakiegoś czasu gejowskie strony internetowe, ale nic nie przyciągnęło jego uwagi. Natrafił w końcu na ciekawe ogłoszenie na jednym z portali LGBT:
“Pomogę Ci spełnić Twoje homoseksualne fantazje. Dyskretnie i bez zobowiązań. Aleks”.
Paweł wahał się przez dłuższą chwilę. Wiedział jednak czego pragnie. Napisał do autora ogłoszenia krótką wiadomość wyjaśniającą dlaczego chciałby się z nim spotkać. Odpowiedż przyszła po zaledwie kilku minutach:
“Kiedy i gdzie? Aleks.”
Paweł rozważył wszystkie możliwe opcje. Postanowił zaprosić Aleksa do domu. Na własnym terytorium będzie czuł się bezpiecznie. Podał swój adres, czas i miejsce spotkania: Dziś o ósmej.  
Nie chciał czekać dłużej i denerwować się przed spotkaniem. Obawiał się, że mógłby się rozmyślić.  
***
Wziął długą, gorącą kąpiel i przygotował sypialnię. Zauważył, że bardzo drżą mu ręce. Był bardzo podniecony. Na szafce przy łóżku postawił lubrykant i kilka paczek prezerwatyw. Liczył na długą i upojną noc z nieznajomym kochankiem.  
O 7:30 włożył wygodne bawełniane spodnie i białą koszulę. Spryskał ciało ulubionymi perfumami.
Bardzo trudno było mu usiedzieć w miejscu. Zaczął się denerwować. Nagle usłyszał dzwonek do drzwi. Spojrzał na zegarek – była ósma.  
Drżącą dłonią nacisną klamkę.  

cdn...

czarnapani

opublikowała opowiadanie w kategorii erotyka, użyła 481 słów i 2930 znaków, zaktualizowała 4 gru 2016.

1 komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Załóż darmowe konto

  • violet

    Coś innego... czekam .