Nieśmiała kuzynka

Witam! Moja opowieść wydarzyła się niedawno temu. Żeby uniknąć wszelkiego rodzaju kłopotów, nie podam imienia kuzynki ani mojego. Było lato i kuzynka wróciła z Opola gdzie studiuje. Widywaliśmy się dość często ponieważ obydwoje często odwiedzaliśmy dziadków. Pewnego dnia wyszliśmy od nich razem i podprowadziłem ją od klatkę. Usiedliśmy jednak na ławce i dalej gadaliśmy o mojej szkole i jej studiach. Moja kuzynka jest ode mnie o 4 lata starsza i ma prawie 21 lat. Jest dość niska ale zgrabna i ma proporcjonalnie długie nogi, wspaniały tyłeczek, ładne piersi i buzię. Ma pewne problemy dermatologiczne przez które jest dość nieśmiała, ale nieco przesadza ponieważ wcale nie jest aż tak źle. Kiedy tak siedzieliśmy i gadaliśmy ona powiedziała nagle:
-Może skoczymy na jakieś piwo?
-Jasne. -powiedziałem i zaproponowałem jeden z barów w którym na pewno nie poproszą mnie o dowodzik.  
Kiedy dotarliśmy na miejsce wypiliśmy parę piw gadając praktycznie o wszystkim.  
-Haha, -zaśmiała się w końcu- moja pierwsza randka i to w dodatku z kuzynem!
Zaszokowało mnie to. Podejrzewałem, nie, miałem pewność, że jest dziewicą, ale, że nigdy nie była na randce mnie mocno zdziwiło. Owszem jest nieśmiała i te problemy z twarzą, ale przecież nie jest brzydka!
-Takie życie. -powiedziałem w końcu- Nie przejmuj się. W końcu trafisz na swojego księcia. -roześmiałem się i puściłem do niej oczko- Jestem pewien.  
-A ty jak tam stoisz w tych sprawach?- zapytała z chytrym uśmieszkiem na ustach.  
-Byłem z paroma. -odparłem bez entuzjazmu gdyż ciągle bolało mnie rozstanie z moją ostatnią dziewczyną i to jak jedna ktokolwiek której naprawdę coś czułem potraktowała mnie jak śmiecia- I z żadną nie wyszło.  
-To dlatego ciągle jesteś taki smutny? -zapytała z zatroskaną miną na twarzy.  
Nie przypuszczałem, że wyglądam smutno. Czułem się piesko

Fly2129

opublikował opowiadanie w kategorii miłość, użył 350 słów i 1936 znaków.

8 komentarzy

 
 • Patty

  no dalej, troszkę za mało

 • hs

  to nie jest erotyczne tylko pisze jak byk milosne ogarnijcie tam na dole :) a moim zdaniem to fajnie tylko racja ie urywaj na poczatku opowiadania bo to jest poczatek

 • umcia

  :redface:

 • Dzieewica .

  Yhh... Co za czlowiek dodaje takie opowiadanie do kategorii - erotyczne ? ! Niedosc że krótkie to jeszcze banalnie napisane -.- pff... !  - strata czasu na czytanie .

 • minic

  jak juz się coś zaczyna to trzeba pisać dalej a nie urywać na samym początku

 • Jabber

  Kategoria raczej miłosna a nie erotyczna  :smile:

 • Wampu

  Anonymouse, ty lepiej nie pisz opowiadań, bo pisząc 3 opowiadania możesz złożyc je w jedno...

 • Anonymouse

  Powiedz mi... Gdzie tu jest chociaż nutka erotyki?  
  Słabe ziomuś  :paluchem: