First heartbreak-Finał

Bez względu na to, co zrobi, zawsze mu wybaczę. Może mnie oszukać, manipulować mną, sprawić, że chcę być martwa, zawsze będę za nim gonić. Pamiętam te kilka dni lipca, kiedy wszystko się zjebało. Zaczęłam tracić kontrolę. Zaczęłam się uśmiechać, kiedy myślałam o tobie. Zaczęłam mieć z tobą sny.Zaczęłam się przejmować i wtedy wiedziałam, że jestem zgubiona. Pamiętam, że próbowałam powstrzymać się od kochania cię, ale nie mogłam się powstrzymać.Próbowałam ci nie odpisać, próbowałam przestać się z tobą spotykać, już wyczułam, że prędzej czy później, to źle się skończy. I po raz pierwszy w życiu miałam rację. Czy to nie jest ironiczne? Codziennie słyszymy o miłości, o tym, jaka jest wspaniała, niektórzy mówią,że jest sensem ich istnienia i oto jestem, chcąc wysadzić mój mózg w każdej sekundzie, kiedy przeszywasz mój umysł. Po prostu tego nie rozumiem, wiesz? Jak mogłeś zachowywać się tak, jakby wszystko było dobrze, sprawić, że ktoś zakochuje się w tobie, żeby potem ich oszukiwać?
O czym ja mówię, robiłam dokładnie to samo.
I to jest najgorsze. Wiem dokładnie, co czujesz do osoby, którą zdradzasz. Niczego nie żałujesz, po prostu cię to nie obchodzi. Zabawnie jest oszukiwać kogoś, prawda? Musisz blokować telefon za każdym razem, gdy jesteś z nimi, musisz kłamać, a ty czujesz się tak tajemniczo. Ale wiesz co? Mam siedemnaście lat i być może jestem niedojrzała, ale nauczyłam się czegoś.
Nasze życia są popieprzone, więc czemu nie spieprzyć tego jeszcze bardziej? Zaryzykuj wszystko, oddaj swoje serce, daj mu się złamać,płacz, co chcesz.I pewnego dnia dasz kolejną szansę tej jednej osobie, która jest tak pieprzona jak ty. Będziecie się kłócić, będziecie zirytowani sobą nawzajem, ale będziecie o siebie walczyć. To może być naiwne, ale jestem pewna, że ktoś na mnie czeka.

westchnienie

opublikowała opowiadanie w kategorii miłość, użyła 348 słów i 1933 znaków.

1 komentarz

 
  • agnes1709

    Jedynka nadal wiedzie prym, aczkolwiek łapkę wrzucam:D pe.es. "Pamiętam, że próbowałam powstrzymać się od kochania cię, ale nie mogłam się powstrzymać" - drugie "powstrzymać" jest zbędne ;)