Materiał znajduje się w poczekalni. Prosimy o łapkę i komentarz.

Kostucha

Towarzyszy nam od chwili poczęcia.

W trakcie wędrówki po tej ziemi nie odpuszcza nawet o krok pomimo tego, że często staramy wyprzeć się ją ze świadomości ona przy nas i tak trwa.

By w chwili, w której tego się najmniej spodziewamy przerwać naszą przygodę, którą pisaliśmy, na swój unikalny i niepowtarzalny sposób wyrządzając, tym samym ból wśród najbliższych którzy pozostali.

Po więcej mych "bazgrółków" zapraszam na mego bloga:
https://ztwarzawklawiaturze.blogspot.com/

Fantasylive

opublikował opowiadanie w kategorii poezja, użył 94 słów i 514 znaków. Tagi: #śmierć #ból #cierpienie

1 komentarz

 
 • AlexAthame

  Naprawdę sądzisz, że śmierć jest żeńska i że robi to sama z siebie? To nieprawdziwy mit, podobnie jak ten, że szatan rządzi piekłem. :)

 • Fantasylive

  @AlexAthame Hej tego nikt z nas na tej ziemi nie wie kto rządzi po drógiej stronie nam pozostaje tylko mieć nadzieję że coś lub ktoś  tam na górze jednak istnieje gdyż łatwiej się będzie odchodzić ze świadomością że trafia się do lepszego ze światów a przynajmniej tak mi się wydaje a co do samego określenia tego kto nas przeprowadza na drugą stronę to tak się potocznie utarło że śmierć jest potocznie uważana za kostuche czyli rodzaj żeński.
  Pozdrawiam i życzę radosnych świąt Wielkanocnych trzymaj się ciepło.

 • AlexAthame

  @Fantasylive Dla Ciebie również. Zapraszam do trzech opowiadań, w ktorych śmierc gra jedną z ważniejszych rol. ,,Czarne i białe", rola główna. Obecne, ,,Wybrać, to za mało" i ,,To, co jest we krwi". W tym ostatnim, niektore odcinki są od lat 18  :smile:

 • Fantasylive

  @AlexAthame Jeśli to nie problem to proszę podaj tytuł tego opowiadania chętnie rzucę okiem by z innej perspektywy być może szerszej zobaczyć obraz tego co każdego z nas prędzej czy później czeka

 • AlexAthame

  @Fantasylive Podałem tytułu i już jest cudzysłów. Jak ,,To, co jest we krwi" Ci sie spodoba, to polecam,,Recall" i ,, Księżycową księżniczkę". Wymienione poprzednio opowiadania nie są o tym co potem. ,,Czarne i białe" to kryminał. Obecne jest miłosne. ,,To co jest we krwi", to fantasy.

 • Fantasylive

  @AlexAthame No tak wybacz nie zauważyłem skupiam się na filmie i odpisuje dla tego umknęły mi cudzysłowa 😭😁

 • AlexAthame

  @Fantasylive Nie szkodzi.

 • agnes1709

  @AlexAthame No pewnie, bo piekłem rządzę JA! :devil: :D

 • AlexAthame

  @agnes1709 Chciałabyś :rotfl: