Vallequietta część XI i epilog@Hart dziękuję ❤️ bardzo się cieszę że tak się podobało 😁 póki co tworzę inne historie, ale nie zamykam rozdziału Vallequietty na dobre, zobaczymy co czas i wena przyniosą ❤️3 maja 2 Zgłoś
Vallequietta część VIII@Hart dziękuję, cieszę się że opowiadanie tak Ci przypadło do gustu 🥰13 kwietnia Zgłoś
Vallequietta część VII@Hart wspaniale 🤩 a czy czytałeś może najnowszą część Midnight Mercury?6 kwietnia Zgłoś
Vallequietta część V@Hart tak, za tydzień vallequietta, w piątek mercury 😁 cieszę się że tak się podoba 22 marca Zgłoś
Vallequietta część IV@Gaba postaram się za tydzień wkleić dłuższy rozdział ☺️ dziękuję i również pozdrawiam 15 marca 1 Zgłoś
Midnight Mercury prolog@Hart co do pozostałych cykli, tzn bohun czy dramione... To nie wiem. Niestety straciłam wenę do tamtych opowiadań 😢14 marca Zgłoś
Vallequietta część II@Hart dziękuję ❤️ kolejna część już za tydzień w niedzielę wieczorem 2 marca Zgłoś
Vallequietta część XI i epilog
@Hart dziękuję ❤️ bardzo się cieszę że tak się podobało 😁 póki co tworzę inne historie, ale nie zamykam rozdziału Vallequietty na dobre, zobaczymy co czas i wena przyniosą ❤️
Midnight Mercury VI
@Hart dalej będzie tylko ciekawiej 😁
Vallequietta część X
@Hart to ja Ci dziękuję za tak cudne komentarze 🥰
Vallequietta część IX
@Hart dziękuję ❤️
Vallequietta część VIII
@Hart dziękuję, cieszę się że opowiadanie tak Ci przypadło do gustu 🥰
Midnight Mercury IV
@Hart wspaniale 🤩 a wieczorem Vallequietta 😉
Midnight Mercury III
@Hart dużo nas czeka 🤣
Vallequietta część VII
@Hart wspaniale 🤩 a czy czytałeś może najnowszą część Midnight Mercury?
Vallequietta część VII
@Hart cieszę się, że to opowiadanie tak bardzo się podoba 🤩
Vallequietta część VI
@Hart zobaczymy 😉
Vallequietta część V
@Hart tak, za tydzień vallequietta, w piątek mercury 😁 cieszę się że tak się podoba
Midnight Mercury I
@Hart dużo ciekawych rzeczy 😁
Vallequietta część IV
@Gaba postaram się za tydzień wkleić dłuższy rozdział ☺️ dziękuję i również pozdrawiam
Vallequietta część IV
@Hart dziękuję ❤️
Midnight Mercury prolog
@Hart vallequietta jutro wieczorem jak co tydzień
Midnight Mercury prolog
@Hart co do pozostałych cykli, tzn bohun czy dramione... To nie wiem. Niestety straciłam wenę do tamtych opowiadań 😢
Vallequietta część III
@Hart ooo, dziękuję 🤩 następna część już za tydzień 😁
Vallequietta część II
@Hart dziękuję ❤️ kolejna część już za tydzień w niedzielę wieczorem
Słodkie Figle #44
No pięknie!
L69 #40
Mniam!