0statnio był tydz. temu, od 26 kwietnia o 17:45 zdobył 327 punktów, a jego profil odwiedzono 2 270 razy.
Jesteśmy parą hetero. Czystokrwiści : czyli nieszczepieni.
Bez telewizji od dawna ! Niepoprawni "politycznie".
Unikamy miernoty, kiczu, wynaturzeń, bezguścia..
Piszemy, podróżujemy, robimy zdjęcia.
Czytamy i moje odczucie jest takie że piszesz to bardzo szczerze, z perspektywy tej kobiety.
Nie wiem ile w tym jest Twojego autobio, ale brzmi to naprawdę realistyczne, jest dosyć przemyślane.
Sam temat mnie niespecjalnie interesuje.. bo jestem zakochana w tym samym facecie od bardzo dawna, to znaczy 12 lat już prawie haha, natomiast doceniam te dylematy Twojej bohaterki.
Hydraulik
@Starzec dokładnie, dobry komentarz , celny !
Ale to prosta niedokształcona osobowość napisała takie marniutkie opowiadanko,
szuka taniego poklasku a krytyki nie zrozumie niestety..
Hydraulik
@evilmoon mimo że jestem kobietą to zgadzam się z tym co napisałeś !
Zresztą mój facet też się takim "pisarstwem" i tfurczością rozczarował.
Znależć coś wartego zainteresowania i dobrze napisanego tutaj graniczy z cudem, haha.
Większość to grafomani, erotomani gawędziarze albo frustratki które mają pretensje za krytykę ich "stylu" i zero dystansu..
Hydraulik
Łapka w dół mimo że ta pani domaga się uznania czego nawet nie ukrywa, a do słusznej krytyki ma bezczelne pretensje 🤣
Prymitywne to wypisywanie się!
Poziom dyskoteki albo klubu.
Poza tym zero akapitów, wszystko się zlewa w jeden blok i ciężko się to czyta..
Albo to fantazje kobiety która się naczytała literatury erotycznej z niskiej półki,
albo jej rzeczywiste przygody ?
Raczej to pierwsze !
Ale mimo chaotycznego stylu jakiś potencjał w tym jest.
Ogólnie niestety poziom niski, kiepskiego filmu erotycznego.
Będzie lepiej ?!?
Jej dzień
Jaki ma sens takie wypisywanie się ?
Sentymentalna telenowela..
Oczywiście że nie przeczytaliśmy do końca, bo nudy i dłużyzny..
Kiedyś zanim mieliśmy tu profil znaleźliśmy kilka Twoich opowiadań które były naprawdę dobre.
Niestety to zdecydowanie nie jest !
😆
To jest poziom niewiele lepszy niż "Pani domu" albo "chwila dla Ciebie".
Rozczarowanie.
Marnujesz swój talent na taką tfurczość.
Rżnąć, spać czy kochać?
@Pumciak lepiej nie !! Kończ waćpanna wstydu sobie oszczędź 😆
Rżnąć, spać czy kochać?
@Pumciak 😂 !!
Rżnąć, spać czy kochać?
To Twoje opowiadanie jest wyjątkowo denne niestety i potworne dłużyzny..
Lanie wody, rozwlekłe.
Odechciało się czytać !
Pozatym kompletnie nierealne : ruska dziewucha z Kaliningradu emigruje do PL.
Jak już to Ukra albo białorusinka, ale rosjanka ?
Natomiast z innych Twoich opowiadań wygląda że faktycznie masz talent do pisania..
Na szczęście.
Pozdrawiamy.
Babole – Na wypasie
Hahahaha 😂 !!
Sucharki – Święta w tropikach
Nawet zabawne rymy częstochowskie ! 😆
Serio.
Faktycznie taka "Nikiforka" poezji z Ciebie !
Pozdrawiamy.
Czarujaca Pati
👎 🤣 "Czarująca"
Narzeczona w biurze
Kolejne denne "opowiadanie" !
Żałosna erotomania, bez emocji, stylu, treści..
Na barana przez życie ( część 9)
Dramat kiczu i bezguścia..
Dłużyzny potworne !
Lanie wody.
Oryginalności w tym zero..
Szefowa
Może będziesz drugą Pauliną Świst badziewnego romansu ?
To jest trzecia liga jeśli chodzi o poziom, a może nawet okręgówka, niestety.
Oryginalności w tym zero..
Tylko kiepska kopia tego czego się jak widać naoglądałaś.
Znalezienie dobrego amatorskiego opowiadania tutaj graniczy z cudem.
Narzeczona na chwilę rozdział 4
@Gero 😂
The boy who broke me 1
Bardzo kiepskie !
Boys like you: playboy - rozdział 1
Dokładnie to samo nasze zdanie po przejrzeniu tego opowiadanka co ten facet poniżej haha.
Marna kalka i to bardzo..
La Belle Époque, czyli biseksualnej awanturniczki rok z życia i spraw (część 24)
Niestety zdecydowanie nie spodobał się..
La Belle Époque, czyli biseksualnej awanturniczki rok z życia i spraw (część 23)
Wygląda na to że ta pani ma za dużo czasu..
Niekończące się kolejne rozwlekłe odcinki,
dłużyzny niemiłosierne !
Jakby to skrócić w trzy cztery części, może ciekawie by się zrobiło. Bo talent przecież jest.
W tej formie zrobiło się niestety męczące..
Pozdrawiamy
Sponsor 24
Jeśli to pisze nastolatek, ujdzie..
Ale jeśli dorosły facet to żenada i brak gustu !
Infantylne jak obrazki "sexy kobiet" rodem z AI
Zdrada (nie)kontrolowana – Rozdział V
Tak, wstęp jest bardzo dobry..
Czytamy i moje odczucie jest takie że piszesz to bardzo szczerze, z perspektywy tej kobiety.
Nie wiem ile w tym jest Twojego autobio,
ale brzmi to naprawdę realistyczne, jest dosyć przemyślane.
Sam temat mnie niespecjalnie interesuje.. bo jestem zakochana w tym samym facecie od bardzo dawna, to znaczy 12 lat już prawie haha,
natomiast doceniam te dylematy Twojej bohaterki.