NickyBeata

Nicky i Beata, 37 lat
Jesteśmy parą hetero. Czystokrwiści : czyli nieszczepieni. Bez telewizji od dawna ! Niepoprawni "politycznie". Unikamy miernoty, kiczu, wynaturzeń, bezguścia.. Piszemy, podróżujemy, robimy zdjęcia.
razem:   204 82
  • Użytkownik NickyBeata

    @Starzec dokładnie, dobry komentarz , celny !

    Ale to prosta niedokształcona osobowość napisała takie marniutkie opowiadanko,
    szuka taniego poklasku a krytyki nie zrozumie niestety..

    3 maja

  • Użytkownik NickyBeata

    @evilmoon mimo że jestem kobietą to zgadzam się z tym co napisałeś !

    Zresztą mój facet też się takim "pisarstwem" i tfurczością rozczarował.

    Znależć coś wartego zainteresowania i dobrze napisanego tutaj graniczy z cudem, haha.

    Większość to grafomani, erotomani gawędziarze albo frustratki które mają pretensje za krytykę ich "stylu" i zero dystansu..

    3 maja

  • Użytkownik NickyBeata

    Łapka w dół mimo że ta pani domaga się uznania czego nawet nie ukrywa, a do słusznej krytyki ma bezczelne pretensje 🤣

    Prymitywne to wypisywanie się!

    Poziom dyskoteki albo klubu.

    Poza tym zero akapitów, wszystko się zlewa w jeden blok i ciężko się to czyta..

    Albo to fantazje kobiety która się naczytała literatury erotycznej z niskiej półki,
    albo jej rzeczywiste przygody  ?

    Raczej to pierwsze !

    Ale mimo chaotycznego stylu jakiś potencjał w tym jest.

    Ogólnie niestety poziom niski, kiepskiego filmu erotycznego.

    Będzie lepiej  ?!?

    3 maja

  • Użytkownik NickyBeata

    Jaki ma sens takie wypisywanie się  ?

    Sentymentalna telenowela..

    Oczywiście że nie przeczytaliśmy do końca, bo nudy i dłużyzny..

    Kiedyś zanim mieliśmy tu profil znaleźliśmy kilka Twoich opowiadań które były naprawdę dobre.

    Niestety to zdecydowanie nie jest  !

    😆

    To jest poziom niewiele lepszy niż "Pani domu" albo "chwila dla Ciebie".

    Rozczarowanie.

    Marnujesz swój talent na taką tfurczość.

    3 maja

  • Użytkownik NickyBeata

    To Twoje opowiadanie jest wyjątkowo denne niestety i potworne dłużyzny..

    Lanie wody, rozwlekłe.

    Odechciało się czytać  !

    Pozatym kompletnie nierealne : ruska dziewucha z Kaliningradu emigruje do PL.

    Jak już to Ukra albo białorusinka, ale rosjanka  ?

    Natomiast z innych Twoich opowiadań wygląda że faktycznie masz talent do pisania..

    Na szczęście.

    Pozdrawiamy.

    3 maja

  • Użytkownik NickyBeata

    Kolejne denne "opowiadanie" !

    Żałosna erotomania,  bez emocji, stylu, treści..

    3 maja

  • Użytkownik NickyBeata

    Może będziesz drugą Pauliną Świst  badziewnego romansu  ?

    To jest trzecia liga jeśli chodzi o poziom, a może nawet okręgówka, niestety.

    Oryginalności w tym zero..

    Tylko kiepska kopia tego czego się jak widać naoglądałaś.

    Znalezienie dobrego amatorskiego opowiadania tutaj graniczy z cudem.

    3 maja

  • Użytkownik NickyBeata

    Jeśli to pisze nastolatek, ujdzie..

    Ale jeśli dorosły facet to żenada i brak gustu  !

    Infantylne jak obrazki "sexy kobiet" rodem z AI

    3 maja

  • Użytkownik NickyBeata

    Tak, wstęp jest bardzo dobry..

    Czytamy i moje odczucie jest takie że piszesz to bardzo szczerze, z perspektywy tej kobiety.

    Nie wiem ile w tym jest Twojego autobio,
    ale brzmi to naprawdę realistyczne, jest dosyć przemyślane.

    Sam temat mnie niespecjalnie interesuje.. bo jestem zakochana w tym samym facecie od bardzo dawna, to znaczy 12 lat już prawie haha,
    natomiast doceniam te dylematy Twojej bohaterki.

    3 maja