NickyBeata

Nicky i Beata, 37 lat
Jesteśmy parą hetero. Czystokrwiści : czyli nieszczepieni. Bez telewizji od dawna ! Niepoprawni "politycznie". Unikamy miernoty, kiczu, wynaturzeń, bezguścia.. Piszemy, podróżujemy, robimy zdjęcia.
razem:   195 79
  • Użytkownik NickyBeata

    @HaKa Próbujesz byc złośliwy ale kiepsko Ci idzie. Natomiast już raczej za póżno abyś Ty uważał na efekty "szczepionki", zwanej śmiercionką..  

    jak mówi o tym np Szot Joker :  
    tyle teraz "przypadków" turboraka albo 'zmarł nagle'  u tych którzy bezmyślnie uwierzyli w "globalną pandemię" i przyjęli diabelską truciznę w ramię..

    akurat płaskoziemcami nie jesteśmy, natomiast Ty jesteś sheeple,  
    wypierasz bo masz bardzo uwarunkowany umysł  i doświadczysz pewnie efektów tego że uwierzyłeś w propagandę strachu ?

    Za głupi jesteś aby cokolwiek zrozumieć z tego opowiadania ? Może i kicz, ale obie historie są autentyczne.

    Potrafisz cos lepszego napisać  zanim odejdziesz z tej planety ?

    Raczej nie, pomódl się o jasność umysłu póki nie jest za pózno..





    21 godz. temu

  • Użytkownik NickyBeata

    Nam się podoba.. są dłużyzny, ale dobrze napisane.
    W porównaniu z idiotycznymi telenowelami w telewizji których oczywiście nie oglądamy to takie opowiadanie jest wręcz ambitne !

    ( Wg mnie scenariusze tych telenowel są niejednokrotnie dużo gorsze niż niektóre opowiadania publikowane tylko w necie, te w głównych mediach przebiły się bo osoby w środowisku rozrywki znają się nawzajem, promują, ale to wcale nie znaczy że ich poziom jest wysoki, jest to zwykle kicz na potęgę, ale napędza ich środowisko i syndrom "znani z tego że są znani" itd  :-))  )

    Pozdrawiamy ponad podziałami  :-)) :

    4 dni temu

  • Użytkownik NickyBeata

    @Joannya To było dawno, zbiorowy seans i tylko Mikołaj.
    Oczywiście że to dobra rada aby odradzać.. już nie będziemy !  😂

    Czytamy różne, szukając czegoś na poziomie, dobrego stylu, nie miałam uprzedzeń.

    Ale dzięki za Twoje wiadomości pod moim tekstem, pokazałaś się w nich chwilami ze zdecydowanie lepszej strony  !

    PS !
    Mam pewną  wyraźną obserwację .. tak poza tym,  
    bo to co widzę  i czytam tu pasuje i to bardzo do pewnego wzorca zachowania,
    ale w publicznych komentarzach ze względów etycznych itd się nią z Tobą Joasiu nie podzielę.

    6 dni temu

  • Użytkownik NickyBeata

    Bardzo realna sprawa..w przypadku takich publicznych ubikacji, niestety.

    Tak zwane publiczne szalety to kiedyś był dramat prostu.

    6 dni temu

  • Użytkownik NickyBeata

    @Joannya Bardzo prawdopodobne..

    6 dni temu

  • Użytkownik NickyBeata

    @Joannya Dokładnie ! Takie "antygrawitacyjne" biusty straszą w tych filmach a jeszcze gorzej : na plażach.

    Co do fimów xxx.. poprzedni facet mnie namawiał, na odczepkę obejrzałam z nim i sama takie gdzie były tylko kobiety.

    Mnie to po prostu nie kręci..

    Jasne że piękne dziewczyny i ogólnie ciało kobiety jest bardziej atrakcyjne.

    Ale ten facet miał takie zabawne powiedzenie :
    że lesby to są tylko ładne w filmach dla facetów hehe !  (a tak naprawdę to nie są lesbijki tylko przecież aktorki..😆 )

    Fakt że w realnymi życiu - a nie filmach czy opowiadaniach fikcyjnych o fantazjach - kobiety mające skłonności tylko do kobiet są zwykle, delikatnie to określając,  
    nieatrakcyjne dla mężczyzn !

    Bo ich kobieca energia jest po prostu słaba..
    i faceci to czują, no dobra, zwykle mają marną intuicję ale jakoś to obserwują w zachowaniu i wyglądzie tych kobiet.

    Natury oszukać się nie da ! 😃

    Znam to z konkretnej historii doświadczenia faceta i jego obserwacji.

    6 dni temu

  • Użytkownik NickyBeata

    @Joannya nie znam się na tej branży.
    Mój facet po*nhuba nie ogląda.

    Natomiast czytałam że wkładanie sobie silikonu wpływa na psychikę na poziomie energetycznym, subtelnym..zaburza mocno energię kobiecą !

    Że te kobiety mają zmienioną świadomość po prostu..

    Zatem to nie tylko kwestia gustu a poważna sprawa !  
    I może to świństwo zatruć organizm..

    Wiem że można, podobno, powiększyć przez autosugestię czy hipnozę nawet ?  

    Na szczęście nie muszę.

    Ale są dziewczyny które próbowały tych naturalnych metod i chyba ok 20%  "przyrostu" miały.  :-))

    6 dni temu

  • Użytkownik NickyBeata

    @Joannya OK, tylko że my w żadnego  'covida' nie wierzymy, nasz profil widziałaś ?

    Chyba nie jesteś kowidianką ?

    Jest fajny kanał Szot Joker na YT ! Facet mówi o tej nowej chorobie, naglica,
    no wiesz syndrom zmarł nagle..
    konkretnie o znanych ludziach którzy umarli nagle ostatnio !

    Albo turbo raki..

    Szpryca i naglica  !

    "Przypadkowo" to wszystko są Ci którzy uwierzyli w propagandę strachu "globalnej pandemii" i przyjęli truciznę w ramię :

    A teraz selekcja naturalna  !  

    Bo to był test na inteligencję : większość ludzkości go niestety nie zdała..

    6 dni temu

  • Użytkownik NickyBeata

    Tak była ładna, a teraz to już plastikowa lala..  
    dramat ! Parodia kobiety..

    To są w większości bardzo słabe osobowości (znowu mi wyszło do rymu hehe ).

    I daje zły przykład setkom nowych aktoreczek które depczą jej po piętach.

    6 dni temu

  • Użytkownik NickyBeata

    @Enki Zawsze patrz na oczy !
    To niby banalne powiedzenie o zwierciadle duszy..

    Energia tej kobiety jest bardzo ciemna.. Mnie od razu odrzuca jej twarz, grymas, oczy ! Brrr..

    Jak większość tych "aktorek" ma bardzo daleko do siebie samej.

    Na zewnątrz są piękne, ale w środku złe zepsute zgnite po prostu..

    Wiele z nich chleje albo bierze narkotyki aby próbować przykryć to jak się czują będąc zeszmaconą.

    6 dni temu

  • Użytkownik NickyBeata

    W tej branży nie ma niewinnych..ale wygląda bardziej świeżo w porównaniu z tamtymi i na szczęście naturalny biust.

    Megan Fox ?  Ta aktorka hollywoodzka, ale takie silikonowe balony to dramat bezguścia no i brak rozumu..pustaczka !  

    Kiedyś mój facet czytał że plaże Los Angeles są "wytapetowane" silikonem.

    Wiem że wielu mężczyzn sztuczne piersi odrzucają,  
    i cieszy mnie to.
    (Z tego co słyszałam w dotyku to wcale dobrze nie wygląda.)

    Mimo że to globalny "trend", kolejny odcinek makdonaldyzacji umysłów..

    Pozdrówka Joasiu !

    6 dni temu

  • Użytkownik NickyBeata

    @Joannya Rozumiem..no zaskoczenie że taka szczera jesteś  !  

    Dziękuję Ci że to wszystko napisałaś.

    I wygląda na to że jesteś bez wątpienia atrakcyjną kobietą, a taniec to coś wspaniałego.

    Ale na striptizach nie bywamy :
    zatem nigdy się nie spotkamy ( do rymu wyszło 😆 !)

    PS Nam się tutaj tylko kilka opowiadań niektórych autorów spodobało, poza tym wiersze Harta.

    To tyle.

    6 dni temu

  • Użytkownik NickyBeata

    @Joannya Aha psychologa..
    Chodzi o to że wszystko co robimy wchodzi w świadomość jak nóż w miękkie masło.

    Niemoralny styl życia prowadzi do depresji bardzo często, słabe osobowości się w tym nurzają,
    natomiast jeśli opisujesz tylko swoje fantazje to nie oceniam tego.

    Po prostu jeśli podzieliła byś się anonimowo z innymi historią która wzniesie ich świadomość ( a nie degraduje jak te opowieści które publikujesz) to Twoja świadomość też się wzniesie  !

    Życie jest krótkie, dobrze jest po sobie coś wartościowego pozostawić..

    Tym bardziej że już doświadczyłaś innego wymiaru.

    Zresztą, to nie są tematy na publiczne komentarze, mimo że profile anonimowe..

    Jesteś inteligentna i fajnie się z Tobą pisze.

    Pozdrawiamy.

    6 dni temu

  • Użytkownik NickyBeata

    @Joannya Tak. Miałam na myśli że zaskoczył nas Twój świadomy komentarz, jako że na profilu publikujesz opowiadania bardzo wyuzdane, literackie porno właściwie..

    Czemu nie napiszesz tam czegoś o swoich duchowych doświadczeniach. ?

    6 dni temu

  • Użytkownik NickyBeata

    @Magda34 ale wierszowane tak czy inaczej bo się rymuje  :-)

    6 dni temu

  • Użytkownik NickyBeata

    Świetne !! Tylko mam nieodparte wrażenie że to dziewczę w tle wyrażnie nabija się :lol2:   z niemieckiej charczącej jakże brzydkiej mowy,
    języka jakże swoją drogą utalentowanych twórców VW, Mercedesa czy Porsche..

    tydz. temu

  • Użytkownik NickyBeata

    @Joannya Dokładnie tak...dziękujemy Ci za ciekawy wpis ! Jest pozytywnym zaskoczeniem..

    Faktycznie dopóki się czegoś takiego nie doświadczy ( coś co nie pasuje do "oficjalnego obrazu rzeczywistości" ), sceptycyzm a nawet wyśmiewanie się z tego typu doświadczeń jest czymś naturalnym..

    A co do społeczeństwa : masy chyba zawsze były bezmyślne i nieświadome.. natomiast teraz ignorancja jest nagłaśniana i promowana, niestety. :lol2:  

    Pozdr !

    tydz. temu