0statnio był tydz. temu, od 26 kwietnia o 17:45 zdobył 327 punktów, a jego profil odwiedzono 2 267 razy.
Jesteśmy parą hetero. Czystokrwiści : czyli nieszczepieni.
Bez telewizji od dawna ! Niepoprawni "politycznie".
Unikamy miernoty, kiczu, wynaturzeń, bezguścia..
Piszemy, podróżujemy, robimy zdjęcia.
Kobieta jest z natury "płocha" i zmienna, a mężczyzna na poziomie biologicznym ma za cel zapłodnić jak najwięcej samic.
Takie czasy że kobiety mają wielu partnerów, antykoncepcja i równouprawnienie.. a trzeba przyznać większość mężczyzna jest obecnie niestety kiepskich.
Ludzie zwykle żyją z sobą jak przysłowiowy pies z kotem, są niedobrani, męczą się ze sobą ale są razem bo kredyt wspólny itd.
Oczywiście zdarzają sie świadome kobiety i przebudzeni mężczyzni, i związek takich dwojga osób które dążą do samorealizacji i chociaż troche energii na to poświęcają, może być udany i szczęśliwy.
Kobieta jest dobra i mężczyzna jest dobry, a jeśli potrafią się dopełniać, jeśli jest miłość autentyczna to mogą być szczęśliwi i znam takie związki.
Może to za głęboki temat dla większość lolowiczów i lolowiczek, nie wątpię w to haha.. bo niestety 90% memów tutaj to infantylne "obrazki" produkcje AI oraz debilne zachwyty nad nimi..jak ludzie nisko zeszli w tych czasach to po prostu szok i niedowierzanie
@HaKa Próbujesz byc złośliwy ale kiepsko Ci idzie. Natomiast już raczej za póżno abyś Ty uważał na efekty "szczepionki", zwanej śmiercionką..
jak mówi o tym np Szot Joker : tyle teraz "przypadków" turboraka albo 'zmarł nagle' u tych którzy bezmyślnie uwierzyli w "globalną pandemię" i przyjęli diabelską truciznę w ramię..
akurat płaskoziemcami nie jesteśmy, natomiast Ty jesteś sheeple, wypierasz bo masz bardzo uwarunkowany umysł i doświadczysz pewnie efektów tego że uwierzyłeś w propagandę strachu ?
Za głupi jesteś aby cokolwiek zrozumieć z tego opowiadania ? Może i kicz, ale obie historie są autentyczne.
Potrafisz cos lepszego napisać zanim odejdziesz z tej planety ?
Raczej nie, pomódl się o jasność umysłu póki nie jest za pózno..
Nam się podoba.. są dłużyzny, ale dobrze napisane. W porównaniu z idiotycznymi telenowelami w telewizji których oczywiście nie oglądamy to takie opowiadanie jest wręcz ambitne !
( Wg mnie scenariusze tych telenowel są niejednokrotnie dużo gorsze niż niektóre opowiadania publikowane tylko w necie, te w głównych mediach przebiły się bo osoby w środowisku rozrywki znają się nawzajem, promują, ale to wcale nie znaczy że ich poziom jest wysoki, jest to zwykle kicz na potęgę, ale napędza ich środowisko i syndrom "znani z tego że są znani" itd :-)) )
@Joannya To było dawno, zbiorowy seans i tylko Mikołaj. Oczywiście że to dobra rada aby odradzać.. już nie będziemy ! 😂
Czytamy różne, szukając czegoś na poziomie, dobrego stylu, nie miałam uprzedzeń.
Ale dzięki za Twoje wiadomości pod moim tekstem, pokazałaś się w nich chwilami ze zdecydowanie lepszej strony !
PS ! Mam pewną wyraźną obserwację .. tak poza tym, bo to co widzę i czytam tu pasuje i to bardzo do pewnego wzorca zachowania, ale w publicznych komentarzach ze względów etycznych itd się nią z Tobą Joasiu nie podzielę.
@Joannya Dokładnie ! Takie "antygrawitacyjne" biusty straszą w tych filmach a jeszcze gorzej : na plażach.
Co do fimów xxx.. poprzedni facet mnie namawiał, na odczepkę obejrzałam z nim i sama takie gdzie były tylko kobiety.
Mnie to po prostu nie kręci..
Jasne że piękne dziewczyny i ogólnie ciało kobiety jest bardziej atrakcyjne.
Ale ten facet miał takie zabawne powiedzenie : że lesby to są tylko ładne w filmach dla facetów hehe ! (a tak naprawdę to nie są lesbijki tylko przecież aktorki..😆 )
Fakt że w realnymi życiu - a nie filmach czy opowiadaniach fikcyjnych o fantazjach - kobiety mające skłonności tylko do kobiet są zwykle, delikatnie to określając, nieatrakcyjne dla mężczyzn !
Bo ich kobieca energia jest po prostu słaba.. i faceci to czują, no dobra, zwykle mają marną intuicję ale jakoś to obserwują w zachowaniu i wyglądzie tych kobiet.
Natury oszukać się nie da ! 😃
Znam to z konkretnej historii doświadczenia faceta i jego obserwacji.
@Joannya OK, tylko że my w żadnego 'covida' nie wierzymy, nasz profil widziałaś ?
Chyba nie jesteś kowidianką ?
Jest fajny kanał Szot Joker na YT ! Facet mówi o tej nowej chorobie, naglica, no wiesz syndrom zmarł nagle.. konkretnie o znanych ludziach którzy umarli nagle ostatnio !
Albo turbo raki..
Szpryca i naglica !
"Przypadkowo" to wszystko są Ci którzy uwierzyli w propagandę strachu "globalnej pandemii" i przyjęli truciznę w ramię :
A teraz selekcja naturalna !
Bo to był test na inteligencję : większość ludzkości go niestety nie zdała..
@Joannya Aha psychologa.. Chodzi o to że wszystko co robimy wchodzi w świadomość jak nóż w miękkie masło.
Niemoralny styl życia prowadzi do depresji bardzo często, słabe osobowości się w tym nurzają, natomiast jeśli opisujesz tylko swoje fantazje to nie oceniam tego.
Po prostu jeśli podzieliła byś się anonimowo z innymi historią która wzniesie ich świadomość ( a nie degraduje jak te opowieści które publikujesz) to Twoja świadomość też się wzniesie !
Życie jest krótkie, dobrze jest po sobie coś wartościowego pozostawić..
Tym bardziej że już doświadczyłaś innego wymiaru.
Zresztą, to nie są tematy na publiczne komentarze, mimo że profile anonimowe..
@Joannya Tak. Miałam na myśli że zaskoczył nas Twój świadomy komentarz, jako że na profilu publikujesz opowiadania bardzo wyuzdane, literackie porno właściwie..
Czemu nie napiszesz tam czegoś o swoich duchowych doświadczeniach. ?
Labubu - piosenka
@Magda34 Wiersze też są zwykle rymowane. Jest pani piosenkarką ?
Ale ktoś mnie poprosił aby się nie pastwić tu nad Panią, zatem więcej nie odpowiem..
o zawartości Pani kanału YT też miłosiernie nic nie napiszę.
Pozdr.
Kobieta (rzeczownik)
Kobieta jest z natury "płocha" i zmienna, a mężczyzna na poziomie biologicznym ma za cel zapłodnić jak najwięcej samic.
Takie czasy że kobiety mają wielu partnerów, antykoncepcja i równouprawnienie..
a trzeba przyznać większość mężczyzna jest obecnie niestety kiepskich.
Ludzie zwykle żyją z sobą jak przysłowiowy pies z kotem, są niedobrani, męczą się ze sobą ale są razem bo kredyt wspólny itd.
Oczywiście zdarzają sie świadome kobiety i przebudzeni mężczyzni, i związek takich dwojga osób które dążą do samorealizacji i chociaż troche energii na to poświęcają, może być udany i szczęśliwy.
Kobieta jest dobra i mężczyzna jest dobry, a jeśli potrafią się dopełniać, jeśli jest miłość autentyczna to mogą być szczęśliwi i znam takie związki.
Może to za głęboki temat dla większość lolowiczów i lolowiczek, nie wątpię w to haha..
bo niestety 90% memów tutaj to infantylne "obrazki" produkcje AI oraz debilne zachwyty nad nimi..jak ludzie nisko zeszli w tych czasach to po prostu szok i niedowierzanie
ale też czuję że cicha2591 miała dobre intencje..
Pozdr dla Ciebie.
Instynkt (Braku) Kontroli I
Przyznam że bardzo dobrze władasz językiem polskim, masz talent i styl.
Ktoś mógłby powiedzieć : taki ambitny harlequin albo cos w ten deseń. :-)) Hallmark w wersji pink ? ( To niezłośliwie..)
Innych Twoich opowiadań nie czytałam, bo z opisu profilu i pierwszych zdań zniechęciłam się wystarczająco.. a fantazje o brudzie nie kręcą mnie.
Jednakże to jest subtelne, szczere,naturalne. Różni się od pozostałych i robi wrażenie realistycznego.
Jak postrzegam kwestie zazdrości w moim związku.
@HaKa Próbujesz byc złośliwy ale kiepsko Ci idzie. Natomiast już raczej za póżno abyś Ty uważał na efekty "szczepionki", zwanej śmiercionką..
jak mówi o tym np Szot Joker :
tyle teraz "przypadków" turboraka albo 'zmarł nagle' u tych którzy bezmyślnie uwierzyli w "globalną pandemię" i przyjęli diabelską truciznę w ramię..
akurat płaskoziemcami nie jesteśmy, natomiast Ty jesteś sheeple,
wypierasz bo masz bardzo uwarunkowany umysł i doświadczysz pewnie efektów tego że uwierzyłeś w propagandę strachu ?
Za głupi jesteś aby cokolwiek zrozumieć z tego opowiadania ? Może i kicz, ale obie historie są autentyczne.
Potrafisz cos lepszego napisać zanim odejdziesz z tej planety ?
Raczej nie, pomódl się o jasność umysłu póki nie jest za pózno..
Brzmienie portugalskiego, angielskiego i niemieckiego
@Metalhorsie Kciuk do góry, dokładnie..
Królewna Śnieżka i siedmiu... cz. 2
Nam się podoba.. są dłużyzny, ale dobrze napisane.
W porównaniu z idiotycznymi telenowelami w telewizji których oczywiście nie oglądamy to takie opowiadanie jest wręcz ambitne !
( Wg mnie scenariusze tych telenowel są niejednokrotnie dużo gorsze niż niektóre opowiadania publikowane tylko w necie, te w głównych mediach przebiły się bo osoby w środowisku rozrywki znają się nawzajem, promują, ale to wcale nie znaczy że ich poziom jest wysoki, jest to zwykle kicz na potęgę, ale napędza ich środowisko i syndrom "znani z tego że są znani" itd :-)) )
Pozdrawiamy ponad podziałami :-)) :
Konsekwencje Aleksandry III
@Joannya To było dawno, zbiorowy seans i tylko Mikołaj.
Oczywiście że to dobra rada aby odradzać.. już nie będziemy ! 😂
Czytamy różne, szukając czegoś na poziomie, dobrego stylu, nie miałam uprzedzeń.
Ale dzięki za Twoje wiadomości pod moim tekstem, pokazałaś się w nich chwilami ze zdecydowanie lepszej strony !
PS !
Mam pewną wyraźną obserwację .. tak poza tym,
bo to co widzę i czytam tu pasuje i to bardzo do pewnego wzorca zachowania,
ale w publicznych komentarzach ze względów etycznych itd się nią z Tobą Joasiu nie podzielę.
Nie wchodzić
Bardzo realna sprawa..w przypadku takich publicznych ubikacji, niestety.
Tak zwane publiczne szalety to kiedyś był dramat prostu.
Megan Fox #1
@Joannya Bardzo prawdopodobne..
Alison Angel #1
@Joannya Dokładnie ! Takie "antygrawitacyjne" biusty straszą w tych filmach a jeszcze gorzej : na plażach.
Co do fimów xxx.. poprzedni facet mnie namawiał, na odczepkę obejrzałam z nim i sama takie gdzie były tylko kobiety.
Mnie to po prostu nie kręci..
Jasne że piękne dziewczyny i ogólnie ciało kobiety jest bardziej atrakcyjne.
Ale ten facet miał takie zabawne powiedzenie :
że lesby to są tylko ładne w filmach dla facetów hehe ! (a tak naprawdę to nie są lesbijki tylko przecież aktorki..😆 )
Fakt że w realnymi życiu - a nie filmach czy opowiadaniach fikcyjnych o fantazjach - kobiety mające skłonności tylko do kobiet są zwykle, delikatnie to określając,
nieatrakcyjne dla mężczyzn !
Bo ich kobieca energia jest po prostu słaba..
i faceci to czują, no dobra, zwykle mają marną intuicję ale jakoś to obserwują w zachowaniu i wyglądzie tych kobiet.
Natury oszukać się nie da ! 😃
Znam to z konkretnej historii doświadczenia faceta i jego obserwacji.
Alison Angel #1
@Joannya nie znam się na tej branży.
Mój facet po*nhuba nie ogląda.
Natomiast czytałam że wkładanie sobie silikonu wpływa na psychikę na poziomie energetycznym, subtelnym..zaburza mocno energię kobiecą !
Że te kobiety mają zmienioną świadomość po prostu..
Zatem to nie tylko kwestia gustu a poważna sprawa !
I może to świństwo zatruć organizm..
Wiem że można, podobno, powiększyć przez autosugestię czy hipnozę nawet ?
Na szczęście nie muszę.
Ale są dziewczyny które próbowały tych naturalnych metod i chyba ok 20% "przyrostu" miały. :-))
Prosty sposób na transport butelek do butelkomatu
Wrzucasz zabawny content ! A śmiech to zdrowie..
:-))
Nasze doświadczenie paranormalne : EVP ! Głos z radia..
@Joannya Tak, dokładnie..
Uff, to dobrze.
Nasze doświadczenie paranormalne : EVP ! Głos z radia..
@Joannya OK, tylko że my w żadnego 'covida' nie wierzymy, nasz profil widziałaś ?
Chyba nie jesteś kowidianką ?
Jest fajny kanał Szot Joker na YT ! Facet mówi o tej nowej chorobie, naglica,
no wiesz syndrom zmarł nagle..
konkretnie o znanych ludziach którzy umarli nagle ostatnio !
Albo turbo raki..
Szpryca i naglica !
"Przypadkowo" to wszystko są Ci którzy uwierzyli w propagandę strachu "globalnej pandemii" i przyjęli truciznę w ramię :
A teraz selekcja naturalna !
Bo to był test na inteligencję : większość ludzkości go niestety nie zdała..
Megan Fox #1
Tak była ładna, a teraz to już plastikowa lala..
dramat ! Parodia kobiety..
To są w większości bardzo słabe osobowości (znowu mi wyszło do rymu hehe ).
I daje zły przykład setkom nowych aktoreczek które depczą jej po piętach.
Jasmine Jae #1
@Enki Zawsze patrz na oczy !
To niby banalne powiedzenie o zwierciadle duszy..
Energia tej kobiety jest bardzo ciemna.. Mnie od razu odrzuca jej twarz, grymas, oczy ! Brrr..
Jak większość tych "aktorek" ma bardzo daleko do siebie samej.
Na zewnątrz są piękne, ale w środku złe zepsute zgnite po prostu..
Wiele z nich chleje albo bierze narkotyki aby próbować przykryć to jak się czują będąc zeszmaconą.
Alison Angel #1
W tej branży nie ma niewinnych..ale wygląda bardziej świeżo w porównaniu z tamtymi i na szczęście naturalny biust.
Megan Fox ? Ta aktorka hollywoodzka, ale takie silikonowe balony to dramat bezguścia no i brak rozumu..pustaczka !
Kiedyś mój facet czytał że plaże Los Angeles są "wytapetowane" silikonem.
Wiem że wielu mężczyzn sztuczne piersi odrzucają,
i cieszy mnie to.
(Z tego co słyszałam w dotyku to wcale dobrze nie wygląda.)
Mimo że to globalny "trend", kolejny odcinek makdonaldyzacji umysłów..
Pozdrówka Joasiu !
Nasze doświadczenie paranormalne : EVP ! Głos z radia..
@Joannya Rozumiem..no zaskoczenie że taka szczera jesteś !
Dziękuję Ci że to wszystko napisałaś.
I wygląda na to że jesteś bez wątpienia atrakcyjną kobietą, a taniec to coś wspaniałego.
Ale na striptizach nie bywamy :
zatem nigdy się nie spotkamy ( do rymu wyszło 😆 !)
PS Nam się tutaj tylko kilka opowiadań niektórych autorów spodobało, poza tym wiersze Harta.
To tyle.
Nasze doświadczenie paranormalne : EVP ! Głos z radia..
@Joannya Aha psychologa..
Chodzi o to że wszystko co robimy wchodzi w świadomość jak nóż w miękkie masło.
Niemoralny styl życia prowadzi do depresji bardzo często, słabe osobowości się w tym nurzają,
natomiast jeśli opisujesz tylko swoje fantazje to nie oceniam tego.
Po prostu jeśli podzieliła byś się anonimowo z innymi historią która wzniesie ich świadomość ( a nie degraduje jak te opowieści które publikujesz) to Twoja świadomość też się wzniesie !
Życie jest krótkie, dobrze jest po sobie coś wartościowego pozostawić..
Tym bardziej że już doświadczyłaś innego wymiaru.
Zresztą, to nie są tematy na publiczne komentarze, mimo że profile anonimowe..
Jesteś inteligentna i fajnie się z Tobą pisze.
Pozdrawiamy.
Nasze doświadczenie paranormalne : EVP ! Głos z radia..
@Joannya Tak. Miałam na myśli że zaskoczył nas Twój świadomy komentarz, jako że na profilu publikujesz opowiadania bardzo wyuzdane, literackie porno właściwie..
Czemu nie napiszesz tam czegoś o swoich duchowych doświadczeniach. ?