NickyBeata

Nicky i Beata, 37 lat
Jesteśmy parą hetero. Czystokrwiści : czyli nieszczepieni. Bez telewizji od dawna ! Niepoprawni "politycznie". Unikamy miernoty, kiczu, wynaturzeń, bezguścia.. Piszemy, podróżujemy, robimy zdjęcia.
razem:   204 82
  • Użytkownik NickyBeata

    @Magda34 ale wierszowane tak czy inaczej bo się rymuje  :-)

    2 tyg. temu

  • Użytkownik NickyBeata

    Świetne !! Tylko mam nieodparte wrażenie że to dziewczę w tle wyrażnie nabija się :lol2:   z niemieckiej charczącej jakże brzydkiej mowy,
    języka jakże swoją drogą utalentowanych twórców VW, Mercedesa czy Porsche..

    2 tyg. temu

  • Użytkownik NickyBeata

    @Joannya Dokładnie tak...dziękujemy Ci za ciekawy wpis ! Jest pozytywnym zaskoczeniem..

    Faktycznie dopóki się czegoś takiego nie doświadczy ( coś co nie pasuje do "oficjalnego obrazu rzeczywistości" ), sceptycyzm a nawet wyśmiewanie się z tego typu doświadczeń jest czymś naturalnym..

    A co do społeczeństwa : masy chyba zawsze były bezmyślne i nieświadome.. natomiast teraz ignorancja jest nagłaśniana i promowana, niestety. :lol2:  

    Pozdr !

    2 tyg. temu

  • Użytkownik NickyBeata

    Tylko za ten wierszyk możemy dać łapkę w górę !

    Jest dobry, a problem infiltracji przez okultyzm pop kultury naprawdę poważny..

    Na szczęście na YT tego nie oglądamy, zatem stwierdzić że niby wszyscy za tym szaleli to przesada..

    Ludzkie owce (sheeple) na pewno się tym ekscytowały niepotrzebnie.

    Pozdrówka  !

    3 tyg. temu

  • Użytkownik NickyBeata

    Tak, kolejny piękny i subtelny,
    bardzo udany wiersz..

    Rymik częstochowski na końcu ale nie psuje efektu.

    Brawo !

    3 tyg. temu

  • Użytkownik NickyBeata

    @agnes1709 poziom infantylności większości tych fotek przekracza wszelkie granice..

    Albo incele, erotomani albo badziewie na poziomie podstawówki !

    Dorośli ludzie takie nic obrazki publikują.

    3 tyg. temu

  • Użytkownik NickyBeata

    @Magda34 mentalnie jest Pani naprawdę infantylna...

    Książka 🤣

    No tak każdy grafoman może książkę o niczym wydać.

    3 tyg. temu

  • Użytkownik NickyBeata

    @Magda34 proszę sobie nie pochlebiać !

    Naprawdę nie ma z czego się cieszyć..
    Zbędne te opowiadanka, denne !

    Aha a po angielsku 'moron' znaczy tyle co kretynka,  
    tylko skąd miała by to Pani niby wiedzieć ?

    :)

    3 tyg. temu

  • Użytkownik NickyBeata

    PS drewniane dialogi, zero emocji..

    Grafomania czystej wody !

    Oczywiście że się nam nie podoba,  
    no chyba Pani żartuje..
    zna kogoś komu by taka "twórczość się podobała ?  

    :rotfl:  

    Tyle że poprawnie gramatycznie.

    3 tyg. temu

  • Użytkownik NickyBeata

    @Kemot123 my też akurat foliarze..

    a tacy jak Ty kowidianie coraz częściej zapadają na tajemniczą chorobę "zmarł nagle" :  

    ostatnia prosta szpryca i naglica.. idioci to Wy !!

    sami sobie taki los zgotowaliście : selekcja naturalna !

    W dodatku uzależniony jesteś od porno, i samotny pewnie. bluzgasz na innych a sam siebie opluwasz, nie potrafił byś jednego opowiadania napisać.

    ale wziąłeś pewnie "elixir" w ramię zatem :

    be afraid, be very afraid..  

    kowidianie kowidianie tak niewielu was zostanie.

    3 tyg. temu

  • Użytkownik NickyBeata

    @iskra957 i to pisze także propagująca kazirodztwo infantylna dziewczynka, pewnie kowidianka w dodatku ?

    Przszkodził  Wam w propagowaniu kazirodztwa ??

    3 tyg. temu

  • Użytkownik NickyBeata

    Tylko że nie chodzi o samą zgodność z prawem, a moralność..
    a tej jak widać u Ciebie bardzo niewiele o ile w ogóle. tylko erotyczne bajeczki pokręcone !

    czy ty w ogóle masz jakieś życie osobiste czy wyłącznie fantazje ?

    czytaliśmy jedno opowiadanie, kazirodztwo faktycznie !

    Ciebie to kręci... trauma z dzieciństwa czy chory umysł ?

    Znasz takie słowo jak moralność ?

    paragraf na pewno na taką tfurczość  ktoś znajdzie..

    3 tyg. temu