NickyBeata

Nicky i Beata, 37 lat
Jesteśmy parą hetero. Czystokrwiści : czyli nieszczepieni. Bez telewizji od dawna ! Niepoprawni "politycznie". Unikamy miernoty, kiczu, wynaturzeń, bezguścia.. Piszemy, podróżujemy, robimy zdjęcia.
razem:   204 82
  • Użytkownik NickyBeata

    To jest fantastyczny, dynamiczny ale nastrojowy jednocześnie kawałek świetnej muzyki..
    'feel good'  po prostu ! Zarówno wokalnie jak i aranżacja pierwsza klasa.

    11 maja

  • Użytkownik NickyBeata

    Szczere, mocne, naturalne, czuć że jakiś poziom jest..pytanie czy to tylko fantazja odstawionej na boczny tor w związku mężatki.

    11 maja

  • Użytkownik NickyBeata

    @iskra957 natomiast ty jednak słabo po polsku chwilami piszesz, oj, te sformułowania : klasa stylistyczna, nieoczywisty..?

    To jest nowomowa, a nie język literacki. Pasuje do dziewczyny z warzywniaka, sprzedawczyni z marketu ?
    Skoro opisujesz tu tyle fantazji, mam na myśli Twoje opowiadania, to jednak może warto popracować nad stylem i polszczyzną..?!?

    No niestety.  
    Ja rozumiem że nie każdy studiował, ale znam proste dziewczyny które jednak takiego języka unikają.

    11 maja

  • Użytkownik NickyBeata

    @Pumciak PS  "Bardzo trafnie opisane poszukiwanie spąsora tak robi około 70 procęt studętek"   dyslektyk, 'zawodówka drop out' czy infatylny podstarzały erotoman to pisze ?

    11 maja

  • Użytkownik NickyBeata

    Super ! Jednakże taki jest poziom społeczeństwa w wielu dziedzinach życia..

    Mimo że faktycznie bardzo zabawne to daje do myślenia.

    Kilka innych Twoich memów też bardzo dobrych.

    11 maja

  • Użytkownik NickyBeata

    Pewnie że to prymitywne dosyć ale nic im nie tłumacz : to jest towarzystwo wzajemnej grafomańskiej adoracji..

    Opowiadań które coś w sobie mają jakże niewiele tutaj,

    no ale popularność takich "opowiadań"  jak powyższe to znak czasów :  
    prosty lud taką "rozrywkę" uwielbia i docenia !  

    :lol2:

    11 maja

  • Użytkownik NickyBeata

    Dokładnie tak jak poniższy komentarz, piękny wiersz !!

    11 maja

  • Użytkownik NickyBeata

    Dramat bezguścia i kiepskiej polszczyzny.. komentarze z kolejnego odcinka tego "opowiadania" pasują niestety jak ulał też do tego !

    Autor/ka naoglądał się kiepskiego po*no i tyle.  

    11 maja

  • Użytkownik NickyBeata

    @scorpionsolos Boże coś Polskę...

    to dopiero dramat, bo te infantylne  "opowiadania" robią naprawdę mocne wrażenie napalonego nastolatka.  

    Ale brawo za ten 'coming out' "bo tym większy obciach tak pisać w wieku 53 lat..

    trudno uwierzyć po stylu że jesteś kobietą :

    kobiety mają zwykle dużo większe wyczucie niz faceci, poczucie gustu, są bardziej subtelne..

    w takim razie masz przynajmniej talent w udawaniu nastolatka jako autora !

    11 maja

  • Użytkownik NickyBeata

    @Czytelnik3 Przykład z mechanikiem samochodowym, jako "metafora" :-)) , jest dobry, celny. Poza tym potrafisz pisać, ładnie formułujesz zdania, przejrzyście, zrozumiale :

    w porównaniu do autora tego "opowiadania"   :lol2:  

    ale może ten drugi ma jakiś wstyd i przestanie nas raczyć 'tfurczością' albo się podciągnie wreszcie z języka rodzimego ?

    Pozdr.

    11 maja

  • Użytkownik NickyBeata

     Świetne..  jedno z niewielu bardzo dobrych opowiadań na tym portalu !

    Co słychać w post-kowidiańskiej Anglii ?

    Dlaczego przestałaś tu pisać ?

    4 maja

  • Użytkownik NickyBeata

    Całkiem udana i gustowna fantazja..ładne stylistycznie, emocje, akcja, masz wyobrażnię !

    4 maja

  • Użytkownik NickyBeata

    Wiesz każdy szuka jakiś emocji, uniesień literackich tu zdecydowanie nie ma ale potrafisz pisać..
    Jesteśmy parą zatem nie potrzebujemy dodatkowej stymulacji.

    Przeczytamy kolejny odcinek, mimo że tasiemców nie lubimy.

    Powodzenia.


    4 maja