kitu

kitu
razem:   145 14
 • kitu

  @nnnn Szkic czy nie szkic,ale krotkie opowiadanie jest, pod nazwą: Rosemary cz.2.Ciekawe czym zaskoczysz potencjalnych czytelników-w tym mnie?Jak narazie jest kiepskie.

 • kitu

  Dla mnie to beznadziejna zmiana na gorsze.I te wulgaryzmy,tresc dialogów powtarzająca często te same frazy.Ciezko sie czyta,o ile wogole można doczytac toto do końca..Zero ciekawych akcji,zero czegos interesującego.Nudna tresc!W/g mnie-totalna klapa.

 • kitu

  Jak narazie 1 i 2 czesc opowiadania jest po prostu nudna.Jest wiele opowiadań erotycznych o podglądaczach,więc autorka musi się bardzo postarac aby zaciekawic czytelników..Czy to się sensownie rozwinie-zobaczymy,o ile autorce nie braknie ciekawych pomysłow na dalszy ciąg..

 • kitu

  Mogłbym sie doczepic do ukazania problemu nauczycielek mających erotyczne uczucia do swoich uczniow(co chyba jest zabronione)-ale sie nie doczepię.Bardzo ładnie i ciekawie napisane opowiadanie,nie ma wielu scen erotycznych ale jakże wiele realizmu,co w tamtych czasach nie było łatwe.Bardzo,bardzo ciekawy pomysł na opisanie roli nauczycielki w ujarzmieniu niesfornej klasy no i bardzo ciekawy wątek erotyczny..Myslę że jest mozliwe kontynuowanie dalszego ciagu(ale niekonecznie),widac ze autor ma sporo fantazji i umiejętności ciekawego opisywania sytuacij.Posiada też talent twórczy-oby go nie zmarnował.

 • kitu

  Mogłbym sie doczepic do ukazania problemu nauczycielek mających erotyczny stossunek do  swoich uczniow(co chyba jest zabronione)-ale sie nie doczepię.Bardzo ładnie i ciekawie napisane opowiadanie,nie ma wielu scen erotycznych ale jakże wiele realizmu,co w tamtych czasach nie było łatwe.Bardzo,bardzo ciekawy pomysł na opisanie roli nauczycielki w ujarzmieniu niesfornej klasy no i bardzo ciekawy wątek erotyczny..Myslę że jest mozliwe kontynuowanie dalszego ciagu(ale niekoniecznie),widac ze autor ma sporo fantazji i umiejętności ciekawego opisywania sytuacij.Posiada też talent twórczy-oby go nie zmarnował.

 • kitu

  Jakieś to dziwne ukłądy między kuzynostwem.A w opowiadaniu za dużo zdrobnień,fatalnie się to czyta jakby chodziło o małe dziecko.Trochę przydługie te części,moze sie w końcu jakoś rozwinie..Narazie zwiedzanie przyrody przerywane seksualnymi zdarzeniami.

 • kitu

  NIeciekawe,akcja tylko w jednym miejscu i cały czas seks,Raczej dalszych części bym sie nie spodziewał.Wszystko opisano w tym odcinku.Dla mnie nudy, brak dobrej akcji.Jestem na NIE.

 • kitu

  @MrX Mimo to podtrzymuję swoje zdanie..Ale ogolnie: pozytywnie.

 • kitu

  Totalne zboczenie.Tak debilnie napisanego opowiadania chyba nie czytałem.Niedojrzale i bzdurnie napisane,no i za bardzo ,,sexowe".Jesli autor miewa takie fantazje erotyczne(mam nadzieje ze to tylko fantazje i wyobraźnia)to chyba powinien zacząc chodzic na terapię-odwykową.

 • kitu

  No nareszcie sie doczekałem( i inni też).Juz myslałem że odpusciłęś i nie masz pomysłu na dalsze części opowiadania.Przyznam,ze bardzo(za bardzo?) delikatnie potraktowaęłś scenę erotyczną z Basią,w stosunku do 1 szej części.Tam to był ogień.Tu skromnie,troche mnie rozczarowal opis stosunku z Basią,słabo reagowała i marna reakcja szczytowania na końcu,w porownaniu z poprzednią częścią.
  Jako plusy- podobało mi sie rozdzielenie narracji na osoby,to jest ciekawe ujęcie.Poza tym fajne dialogi no i temat do rozbudowania..Ogolnie ciekawa tematyka,tresc bez wulgaryzmów,prowadzona bardzo kulturalnym językiem.Czekam(-y)na ciąg dalszy..
  Możliwości jest mnostwo.

 • kitu

  Te drobnienia w tekście są fatalne.,,Języczek,paluszki"-mam wrażenie ze uczestniczy w tym małę dziecko..Poza tym nietęga polszczyzna..Temat rzeka matka-syn,ale narazie niezbyt ciekawie opisany.Co dalej?

 • kitu

  No zgadza się,bo w tym cały ambaras aby dwoje chciało naraz.....-się godzic.Opowiadanko standardowe,opisy stosunków też nic nowego,ale jako plus-bez wulgaryzmow,łądnie prowadzona akcja no i jej wynik:2x orgasm u kobiety to nie lada sukces.
  W sumie opowiadanko krotkie,treściwe i.....nic więcej.

 • kitu

  Opowiastka małolata-zbyt długi wstęp,faktycznie zbyt mało scen intymnych.Ale jak na początek-wystarczy.Tak jakby pisał to rzeczywiscie małolat-choc sposob pisania,ortografia itp jest do przyjęcia.Fabuła tez realna i możliwa.Moze ,,będą ludzie" z autora-jesli będzie miał pomysly na ciekawe opowiadania.