kitu

kitu
razem:   234 28
 • kitu

  Jestem bardzo wybredny i niewiele opowiadań chwalę po przeczytaniu.Twoje jest super,brak wulgaryzmów(no moze oprocz wyrażeń Olki-do przyjęcia),nowy pomysł co do rozwinięcia opowieści,ciekawie i to bardzo prowadzona akcja-jest idealnie.Podoba mi się właśnie pomysł i tło akcji,no i świetnie sobie radzisz z retoryką.Piękne ,czyste opisy seksu..Czekam na dalsze części,bo napewno można to rozwinac i to ciekawie..Gratulacje.

 • kitu

  A ja powiem,że ostatnie kilka odcinków mnie znudziło i traktuję tę opowiesc jak komedię erotyczną.Moze pierwsze odcinki były ciekawe,zaskakujące,ale aktualnie staje się to wprost nudne i jest to mielenie w te i wewte,jak się to mowi.Dla mnie opowiesc jest już przesadzona i zbyt monotonna.Juz dawno powinna byc zakończona albo skierowana na inne,zaskakujące tory..Stosunki międzyrodzinne stały się juz nudne.

 • kitu

  Prawdę mowiąc oczekiwałem następnej części.I stwierdzam,że nie jest jak u innych autorów ani nudne,ani powtarzające się sceny.Jest ciekawie napisane i obiecujący dalszy ciąg.Dobry pomysł z zaangażowaniem męża do milosnego wątku-no i widac,że jest dużo możliwości z rozbudową opowiadania.Cieszę się że kontynuujesz pisanie o Basi.

 • kitu

  Kiepskie,nudne opowiadanie.Zbyt dużo nachalnego seksu,brak jakiejkolwiek mysli przewodniej,dialogów,ciężko się czyta.Jako  plus chyba brak błędów no i nie ma wulgaryzmów,także ABC seksu lesbijskiego.Ale to zbyt mało aby stało się interesujące i ,,wciągało" czytelnika.

 • kitu

  @francodomestico Nie,nie, tematyka bardzo mi odpowiada,podobają mi się takie historie,w komentarzu chciałem jedynie sprowokowac autora do ciekawej,seksownej i odmiennej(orginalnej)kontynuacji opowiadania.Fakt ,iż jest wiele opowiadań rodzinnego tabu, nie eliminuje żadnego nowego,pod warunkiem że będzie takie jak wyżej napisałem..Nigdy nie probowałem konkurowac z autorami takich tematów,ale czytac-owszem,lubię.

 • kitu

  No,ciekawa ta Melania,niezła sztuka.Jest mnostwo opowiadań o stosunkach młodego siostrzeńca(bratanka)ze starszą ciotką.Różnica jest tylko w wieku bohaterów.Więc jak opisze to autor,jaką przyszłosc im zgotuje-zobaczymy.Oby tylko wyobraźni Mu(autorowi) nie brakło no i realizmu życiowego przy okazji.

 • kitu

  Muszę powiedziec,że mąż bohaterki opowiadania niemile mnie zaskoczył,wyszedł na egoistę i gnojka,tak traktując żonę ktora i tak wiele cierpi po tej pseudo umowie z tymi ważniakami.
  Nie jestem fanem tego typu opowiadań,ktore promuje(pokazuje)przemoc i cierpienie,W realu dawno byłąby tam policja, a bohaterka opowiadania leczyłąby psychikę w ramionach kochającego męza.
  Niestety w opowiadaniu jest na odwrot,co mnie martwi i zniechęca do dalszego czytania.
  Ale skoro autor już zaczął,to niech bardziej łagodni w ocenach czytelnicy to oceniają.

 • kitu

  Ogolnie popieram Eroll! To wyjatkowo brutalne,okrutne i małostkowe opowiadanie.Osobiście nie popieram tego rodaju akcji w opowiadaniach,aczkolwiek jest tu wątek erotyczny,ale w zupełnie innym wymiarze.Patrzę w każdym opowiadaniu na jego realizm,tu wydaje mi się że sa takie sytuacje w firmach,rownież polskich..Mimo pozornego realizmu akcja jest wyjątkowo brutalna i niekorzystna dla młodej kobiety.Przyznaję,że nie lubię takich opowiadań dotyczących przemocy,brutalności i grupowego seksu..Pomysł o ,,zapłącie"i umowie jest wyjatkowo niesmaczny,rozumiem że autor chce zagrac na uczuciach czytelnika.
  Tendencja do brutalizowania akcji nie podoba mi się wogole.Moze dlatego,że osobiście nienawidzę brutalności do kobiet..No chyba że autor jakoś załągodzi tresc następnych części i wymyśli milszą fabułę.
  Ogolnie ta częśc jestem na ,,NIE".

 • kitu

  @franek42 No to wziąłeś duży ciężar na swoje barki.Rownolegle ciągnac opowiadania to trudna sprawa.I jeszcze nie pomylic-kto z kim,kiedy i gdzie,,Cięzka sprawa.Ale działaj,staraj sie wrzucac po jednym tytule,a nie kilka naraz,żeby ludzie się nie pogubili.Powodzenia.
  Nie zapominaj,ze oprocz pisania masz swoje życie do przeżycia.

 • kitu

  No wreszcie komediowe opowiadanko.Pomimo bohatera tabu fabuła ciekawa,z humorem i bez wulgaryzmów.Dobrze się czyta-mimo wszystko księża też ludzie.Też grzeszą.

 • kitu

  Fabuła owszem,ciekawa,akcja prowadzona umiejętnie,Z dobrego serca zawsze powtarzam autorom,aby ze 2,3 razy przeczytali uważnie swoje dzieło i usuwali ewentualne błędy.Wtedy opowiadanie wygląda bardziej ,,profesjonalnie".

 • kitu

  @Lucjusz Tyz prowda.Bo diabeł tkwi w szczegółach.Dlatego pewnie sens opowiadania można traktowac z przymrużeniem oka.

 • kitu

  @nieopisana Uwazam że po przebudzeniu ziewamy a nie chrypimy,No ale jeśli głos przez ,,pracowitą"noc zmienił sie dziewczynie na chrypiący,to sie zgodzę-musiała głośno krzyczec i jęczec.

 • kitu

  No właśnie-pozwolę sobie zapytac autora-co teraz?Jaka przyszłośc opowiadania?Czy będzie orginalne i niepowtarzalne czy zaszufladkowane i nudnawe?

 • kitu

  @Gaba Zgadzam się.Nie rzutuje.

 • kitu

  @Gaba No tak,kultura bez wulgarymow,chamstwa i drastycznych  scen to rzadkosc,zwłąszcza w opowiadaniach erotycznych...Tylko trochę mną tąpnęło jedno zdanie:,,Bądź bardziej delikatny! – wychrypiała oburzona jeszcze zaspanym głosem"  Słowo:,,wychrypiała"kojarzy mi się z bólem gardłą,grypą oraz z innym,seryjnym opowiadaniem,ktorego tytułu nie podam.Tam też oboje bohaterowie sobie ,,chrypili"zamiast mowic czy szeptac.

 • kitu

  Krotkie,konkretne opowiadanko,bez wielkich uniesień i finiszów.Opis spędzania wspolnych chwil pary,są też wątki erotyczne.Nazwałbym to:nowelka erotyczna.

 • kitu

  Narazie nie wiadomo o co w tym chodzi.Czy to jest opowiadanie erotyczne?W tej chwili to jest kryminał z udziałem mafiozów.