kitu

kitu
razem:   thumb_up 210 thumb_down 23
 • kitu

  Jestem bardzo wybredny i niewiele opowiadań chwalę po przeczytaniu.Twoje jest super,brak wulgaryzmów(no moze oprocz wyrażeń Olki-do przyjęcia),nowy pomysł co do rozwinięcia opowieści,ciekawie i to bardzo prowadzona akcja-jest idealnie.Podoba mi się właśnie pomysł i tło akcji,no i świetnie sobie radzisz z retoryką.Piękne ,czyste opisy seksu..Czekam na dalsze części,bo napewno można to rozwinac i to ciekawie..Gratulacje.

  3 sie 2022

 • kitu

  A ja powiem,że ostatnie kilka odcinków mnie znudziło i traktuję tę opowiesc jak komedię erotyczną.Moze pierwsze odcinki były ciekawe,zaskakujące,ale aktualnie staje się to wprost nudne i jest to mielenie w te i wewte,jak się to mowi.Dla mnie opowiesc jest już przesadzona i zbyt monotonna.Juz dawno powinna byc zakończona albo skierowana na inne,zaskakujące tory..Stosunki międzyrodzinne stały się juz nudne.

  7 lip 2022

 • kitu

  Prawdę mowiąc oczekiwałem następnej części.I stwierdzam,że nie jest jak u innych autorów ani nudne,ani powtarzające się sceny.Jest ciekawie napisane i obiecujący dalszy ciąg.Dobry pomysł z zaangażowaniem męża do milosnego wątku-no i widac,że jest dużo możliwości z rozbudową opowiadania.Cieszę się że kontynuujesz pisanie o Basi.

  15 cze 2022

 • kitu

  Kiepskie,nudne opowiadanie.Zbyt dużo nachalnego seksu,brak jakiejkolwiek mysli przewodniej,dialogów,ciężko się czyta.Jako  plus chyba brak błędów no i nie ma wulgaryzmów,także ABC seksu lesbijskiego.Ale to zbyt mało aby stało się interesujące i ,,wciągało" czytelnika.

  11 kwi 2022

 • kitu

  @francodomestico Nie,nie, tematyka bardzo mi odpowiada,podobają mi się takie historie,w komentarzu chciałem jedynie sprowokowac autora do ciekawej,seksownej i odmiennej(orginalnej)kontynuacji opowiadania.Fakt ,iż jest wiele opowiadań rodzinnego tabu, nie eliminuje żadnego nowego,pod warunkiem że będzie takie jak wyżej napisałem..Nigdy nie probowałem konkurowac z autorami takich tematów,ale czytac-owszem,lubię.

  28 mar 2022

 • kitu

  No,ciekawa ta Melania,niezła sztuka.Jest mnostwo opowiadań o stosunkach młodego siostrzeńca(bratanka)ze starszą ciotką.Różnica jest tylko w wieku bohaterów.Więc jak opisze to autor,jaką przyszłosc im zgotuje-zobaczymy.Oby tylko wyobraźni Mu(autorowi) nie brakło no i realizmu życiowego przy okazji.

  26 mar 2022

 • kitu

  Muszę powiedziec,że mąż bohaterki opowiadania niemile mnie zaskoczył,wyszedł na egoistę i gnojka,tak traktując żonę ktora i tak wiele cierpi po tej pseudo umowie z tymi ważniakami.
  Nie jestem fanem tego typu opowiadań,ktore promuje(pokazuje)przemoc i cierpienie,W realu dawno byłąby tam policja, a bohaterka opowiadania leczyłąby psychikę w ramionach kochającego męza.
  Niestety w opowiadaniu jest na odwrot,co mnie martwi i zniechęca do dalszego czytania.
  Ale skoro autor już zaczął,to niech bardziej łagodni w ocenach czytelnicy to oceniają.

  26 mar 2022

 • kitu

  Ogolnie popieram Eroll! To wyjatkowo brutalne,okrutne i małostkowe opowiadanie.Osobiście nie popieram tego rodaju akcji w opowiadaniach,aczkolwiek jest tu wątek erotyczny,ale w zupełnie innym wymiarze.Patrzę w każdym opowiadaniu na jego realizm,tu wydaje mi się że sa takie sytuacje w firmach,rownież polskich..Mimo pozornego realizmu akcja jest wyjątkowo brutalna i niekorzystna dla młodej kobiety.Przyznaję,że nie lubię takich opowiadań dotyczących przemocy,brutalności i grupowego seksu..Pomysł o ,,zapłącie"i umowie jest wyjatkowo niesmaczny,rozumiem że autor chce zagrac na uczuciach czytelnika.
  Tendencja do brutalizowania akcji nie podoba mi się wogole.Moze dlatego,że osobiście nienawidzę brutalności do kobiet..No chyba że autor jakoś załągodzi tresc następnych części i wymyśli milszą fabułę.
  Ogolnie ta częśc jestem na ,,NIE".

  19 mar 2022

 • kitu

  @franek42 No to wziąłeś duży ciężar na swoje barki.Rownolegle ciągnac opowiadania to trudna sprawa.I jeszcze nie pomylic-kto z kim,kiedy i gdzie,,Cięzka sprawa.Ale działaj,staraj sie wrzucac po jednym tytule,a nie kilka naraz,żeby ludzie się nie pogubili.Powodzenia.
  Nie zapominaj,ze oprocz pisania masz swoje życie do przeżycia.

  16 mar 2022

 • kitu

  Fabuła owszem,ciekawa,akcja prowadzona umiejętnie,Z dobrego serca zawsze powtarzam autorom,aby ze 2,3 razy przeczytali uważnie swoje dzieło i usuwali ewentualne błędy.Wtedy opowiadanie wygląda bardziej ,,profesjonalnie".

  6 mar 2022

 • kitu

  @Lucjusz Tyz prowda.Bo diabeł tkwi w szczegółach.Dlatego pewnie sens opowiadania można traktowac z przymrużeniem oka.

  21 lut 2022

 • kitu

  No właśnie-pozwolę sobie zapytac autora-co teraz?Jaka przyszłośc opowiadania?Czy będzie orginalne i niepowtarzalne czy zaszufladkowane i nudnawe?

  19 lut 2022

 • kitu

  Narazie nie wiadomo o co w tym chodzi.Czy to jest opowiadanie erotyczne?W tej chwili to jest kryminał z udziałem mafiozów.

  18 lut 2022

 • kitu

  Niezbyt fajna tematyka,ciężko się czyta,chyba ze to miała byc komedia.Zawsze gdy żona zdradza jest niemiło,ale -podobno-zemsta jest słodka.Opowiadanie takie sobie,choc  bez wulgaryzmów i scen gwałtu(jeśli nie liczyc analu).

  17 lut 2022

 • kitu

  No fajne,lekko czytające się opowiadanie,w sumie mogło się tak zdarzyc w realu..Fajne sceny erotyczne,bez wulgarności i przesady.Mozna to kontynuowac,byle orginalnie i na temat.

  17 lut 2022

 • kitu

  Chyba prawie każda kobieta marzy o takim romansie no i w/g przysłowia:,,Okazja czyni złodzieja"Trzeba jedynie miec zdradzającego męża albo kiepskiego w łóżku.

  16 lut 2022

 • kitu

  No niezła orgietka się wydarzyła.Prawie seks grupowy..

  15 lut 2022

 • kitu

  @izabela  Ano-przyszłosc ,,szkraba"zależy od fantazji autora opowiadania.Narazie jet super seks,a co z tego wyniknie,zależy od ,,autora-człowieka-orkiestry".

  15 lut 2022