Moje

 • czarnyrafal

  Będzie dobrze cz 3 18 kwietnia

  Lindo szybko pisz dalszy ciąg bo tym co wymyśliłaś zaciekawiasz - mało powiedziane - rozgrzewasz wyobrażnię. Pozdrawiam.   

 • czarnyrafal

  Straciłam Cię cz. 2 15 kwietnia

  Margo wiesz dziwi mnie to że masz 2214 czytelników a tylko 5 komentarzy. Czyżby ludzie się bali, a może oni są tylko czytaci a pisaci już nie. Niestety tylko taki wniosek przychodzi mi na myśl. Zdróweńko   

 • czarnyrafal

  Straciłam Cię cz. 2 13 kwietnia

  Cześć Margo, TenOkolonocny jak się niecierpliwi to niech sobie pójdzie na erotyki. Dobrze mu odpowiedziałaś.Ty natomiast rób swoje czyli pisz jak sobie zaplanowałaś czyli po kolei jak ma być bo fajnie zaczęłaś. Pozdrawiam   

 • czarnyrafal

  Straciłam Cię cz. 1 5 kwietnia

  Zaczyna się bardzo ciekawie. Czekam na ciąg dalszy / byle nie za długo /  bo to co zaczęłaś rozbudziło mą ciekawość a nie lubię zbyt długo czekać. Pozdrawiam.   

 • czarnyrafal

  Straciłam Cię 1 kwietnia

  Fajnie że zaczyna się coś nowego . Jak przypuszczam będzie fajne.    

 • czarnyrafal

  Dlaczego mnie to spotkało cz.5 14 gru 2018

  @   po malutku wyrzuć ją z siebi / wiem to trudne / i staraj się żyć do przodu. Tamto będzie nawracać jak Ty do niego będziesz  wracać - nawet bezwiednie. Więc spró buj inaczej . Jak - już wiesz.                            

 • czarnyrafal

  Dlaczego mnie to spotkało cz.5 12 gru 2018

  Coś się tu zaczyna dziać , choć chyba do końca po myśli Violi. Poczekajmy co z tego wyniknie a ty Violo ubudż się i zacznij żyć ale inaczej niż dotąd. To nie Ty zawiniłaś. Było minęło. Masz córeczkę,rodziców, grono przyjaciół  a Krzyszto - czas zaprzeszły. Terażniejszość zapowiada się o wiele cudowniejsza. Tylko uwierz w nią.   

 • czarnyrafal

  W poszukiwaniu szczęścia - cz. 74 9 gru 2018

  Gośka ja też czytam i cięszę się że nareszcie dodałaś następny odcinek. Czekam też na maluszka /dziewczynka czy chłopiec /. Pozdrawiam i oby szybko  następny odcinek.   

 • czarnyrafal

  Dlaczego mnie to spotkało cz.4 6 gru 2018

  Justys powiedz swojej bahaterce że czas wrócić do codzienności. Pierwsza miłość ? wraz z tym co wtedy się stało / odbija się echem przez niemal całe życie ? Wiem, przechodziłem przez to. Czas zacząc -choć właściwie on już trwa -nowy okres życia. Uwierz - odgrzewany smakuje tylko bigos. To tyle i czekam na kolejny odcinek.   

 • czarnyrafal

  Dlaczego mnie to spotkało cz.3 6 gru 2018

  O tak ważnych sprawach trzeba, wręcz należy mówić z bliskimi. Wszak sytuacja "rodzinna " się poprawiła i musisz komuś zaufać.Justys coraz fajniej się dzieje. Czekam co też dalej wymy                                        slisz.   

 • czarnyrafal

  Dlaczego mnie to spotkało cz.2 6 gru 2018

  No no no . Rozwijasz temat bardzo fajnie - zaciekawiasz. Pisz tak dalej a będę  z radością czekał na dalszy ciąg.   

 • czarnyrafal

  Dlaczego mnie to spotkało cz.1 6 gru 2018

  Pisz , pisz dalej bo to się zaczyna bardzo pozytywnie / mimo  wszystko / Ciekaw jestem jak temat rozwiniesz. Pozdrawiam   

 • czarnyrafal

  W poszukiwaniu szczęścia - cz. 73 1 sie 2018

  Następna perełka napisana przez Ciebie. Zastanawiam się skąd się to w Tobie bierze i z utęsknieniem czekam na cd. Pozdrawiam.   

 • czarnyrafal

  W poszukiwaniu szczęścia - cz - 72 1 cze 2018

  Gosieńka jak zawsze uroczy rozdzialik , który wreszcie skończyłem. Muszę Tobie że mimo czasu który upłynął od poprzedniego Twe opowiadanie nic nie straciło . Jest wręcz nadal fantastyczne .  Obyy tylko kolejna przerwa nie była tak długa jak obecna. Pozdrawiam   

 • czarnyrafal

  Wracam do was 16 mar 2018

  Lindo wskazane jest a wręcz konieczne byś na powrót przypomniała się Twoim  byłym czytelnikom. Gdy tylko yo zrobisz / mam nadzieję / systematycznie , oni powrócą i będą rozczytywać się w Twoich opowiadaniach. Wytrwałości w tym co xhcesz ponownie niejako zacząć życzę.   

 • czarnyrafal

  IN SILENCE - Rozdział 13 22 wrz 2017

  Autorko podwójna bomba. Raz że znowu jesteś. Druga to ten , kolejny odcinek opowiadania. Tylko proszę Ciebie nie daj czekać na kolejne odcinki tak wiele czasu jak teraz, choć zapewne  miałaś powód że tak to długo trwało, lecz treść wynagrodziła czekanie. Pozdrawiam.   

 • czarnyrafal

  Jakos na pewno cz.15 26 sie 2017

  Fajnie Linda że wreszcie zaczęłaś kontynuować opowiadanie. Teraz życzę powodzenia w dalszym pisaniu opowiadania i tak w ogóle.   

 • czarnyrafal

  W poszukiwaniu szczęścia - cz - 70 12 sie 2017

  Konejna odsłona opowiadania w tonacji lekkiej, łatwej i przyjemnej/ skąd się to u Ciebie bierze /.Oby tak dalej. A propos - nie lubię komentować jako pierwszym ale i tak wszystko w tej części opowiadania mnie się podoba.Acha - przyjemności w Austrii.   

 • czarnyrafal

  W poszukiwaniu szczęścia - cz - 69 26 lip 2017

  Fajnie się dzieje a Hubert przechodzi samego siebie. No i ten porypany włoch. Ale có                z  - Takie jest życie - a gdy chodzi o róże - są piękne , ale mają kolce.   

 • czarnyrafal

  W poszukiwaniu szczęścia - cz - 68 26 lip 2017

  Gośka jak to u Ciebie - kapitalna część i fajnie że pochwaliłaś się " włoszczyzną ". Przepraszam tak mi się skojarzyło i rypło.