Moje

 • czarnyrafal

  Dlaczego mnie to spotkało cz.5 4 dni temu

  @   po malutku wyrzuć ją z siebi / wiem to trudne / i staraj się żyć do przodu. Tamto będzie nawracać jak Ty do niego będziesz  wracać - nawet bezwiednie. Więc spró buj inaczej . Jak - już wiesz.                            

 • czarnyrafal

  Dlaczego mnie to spotkało cz.5 5 dni temu

  Coś się tu zaczyna dziać , choć chyba do końca po myśli Violi. Poczekajmy co z tego wyniknie a ty Violo ubudż się i zacznij żyć ale inaczej niż dotąd. To nie Ty zawiniłaś. Było minęło. Masz córeczkę,rodziców, grono przyjaciół  a Krzyszto - czas zaprzeszły. Terażniejszość zapowiada się o wiele cudowniejsza. Tylko uwierz w nią.   

 • czarnyrafal

  W poszukiwaniu szczęścia - cz. 74 9 gru 21:56

  Gośka ja też czytam i cięszę się że nareszcie dodałaś następny odcinek. Czekam też na maluszka /dziewczynka czy chłopiec /. Pozdrawiam i oby szybko  następny odcinek.   

 • czarnyrafal

  Dlaczego mnie to spotkało cz.4 6 gru 9:46

  Justys powiedz swojej bahaterce że czas wrócić do codzienności. Pierwsza miłość ? wraz z tym co wtedy się stało / odbija się echem przez niemal całe życie ? Wiem, przechodziłem przez to. Czas zacząc -choć właściwie on już trwa -nowy okres życia. Uwierz - odgrzewany smakuje tylko bigos. To tyle i czekam na kolejny odcinek.   

 • czarnyrafal

  Dlaczego mnie to spotkało cz.3 6 gru 9:11

  O tak ważnych sprawach trzeba, wręcz należy mówić z bliskimi. Wszak sytuacja "rodzinna " się poprawiła i musisz komuś zaufać.Justys coraz fajniej się dzieje. Czekam co też dalej wymy                                        slisz.   

 • czarnyrafal

  Dlaczego mnie to spotkało cz.2 6 gru 8:47

  No no no . Rozwijasz temat bardzo fajnie - zaciekawiasz. Pisz tak dalej a będę  z radością czekał na dalszy ciąg.   

 • czarnyrafal

  Dlaczego mnie to spotkało cz.1 6 gru 8:22

  Pisz , pisz dalej bo to się zaczyna bardzo pozytywnie / mimo  wszystko / Ciekaw jestem jak temat rozwiniesz. Pozdrawiam   

 • czarnyrafal

  W poszukiwaniu szczęścia - cz. 73 1 sierpnia

  Następna perełka napisana przez Ciebie. Zastanawiam się skąd się to w Tobie bierze i z utęsknieniem czekam na cd. Pozdrawiam.   

 • czarnyrafal

  W poszukiwaniu szczęścia - cz - 72 1 czerwca

  Gosieńka jak zawsze uroczy rozdzialik , który wreszcie skończyłem. Muszę Tobie że mimo czasu który upłynął od poprzedniego Twe opowiadanie nic nie straciło . Jest wręcz nadal fantastyczne .  Obyy tylko kolejna przerwa nie była tak długa jak obecna. Pozdrawiam   

 • czarnyrafal

  Wracam do was 16 marca

  Lindo wskazane jest a wręcz konieczne byś na powrót przypomniała się Twoim  byłym czytelnikom. Gdy tylko yo zrobisz / mam nadzieję / systematycznie , oni powrócą i będą rozczytywać się w Twoich opowiadaniach. Wytrwałości w tym co xhcesz ponownie niejako zacząć życzę.   

 • czarnyrafal

  IN SILENCE - Rozdział 13 22 wrz 2017

  Autorko podwójna bomba. Raz że znowu jesteś. Druga to ten , kolejny odcinek opowiadania. Tylko proszę Ciebie nie daj czekać na kolejne odcinki tak wiele czasu jak teraz, choć zapewne  miałaś powód że tak to długo trwało, lecz treść wynagrodziła czekanie. Pozdrawiam.   

 • czarnyrafal

  Jakos na pewno cz.15 26 sie 2017

  Fajnie Linda że wreszcie zaczęłaś kontynuować opowiadanie. Teraz życzę powodzenia w dalszym pisaniu opowiadania i tak w ogóle.   

 • czarnyrafal

  W poszukiwaniu szczęścia - cz - 70 12 sie 2017

  Konejna odsłona opowiadania w tonacji lekkiej, łatwej i przyjemnej/ skąd się to u Ciebie bierze /.Oby tak dalej. A propos - nie lubię komentować jako pierwszym ale i tak wszystko w tej części opowiadania mnie się podoba.Acha - przyjemności w Austrii.   

 • czarnyrafal

  W poszukiwaniu szczęścia - cz - 69 26 lip 2017

  Fajnie się dzieje a Hubert przechodzi samego siebie. No i ten porypany włoch. Ale có                z  - Takie jest życie - a gdy chodzi o róże - są piękne , ale mają kolce.   

 • czarnyrafal

  W poszukiwaniu szczęścia - cz - 68 26 lip 2017

  Gośka jak to u Ciebie - kapitalna część i fajnie że pochwaliłaś się " włoszczyzną ". Przepraszam tak mi się skojarzyło i rypło.   

 • czarnyrafal

  IN SILENCE -Rozdział 12 7 lip 2017

  Bajasz swą bajkę w sposób przedziwny ale.... ale wspaniały. Autorko jesteś no nie wiem - wspaniała. Pisz tak dalej bo baśń jak i Ty jest wspaniała. Tak mi się wydaje po przeczytaniu dotychczasowych odcinków.   

 • czarnyrafal

  W poszukiwaniu szczęścia - cz - 67 30 cze 2017

  Masz rację Gosiu. Gdy byłem chłopcem mniej więcej w Twoim wieku mówiono - gdy padał deszcz - Idz lpod niego to urośniesz. Jak jest teraz nie wiem.     

 • czarnyrafal

  IN SILENCE -Rozdział 11 27 cze 2017

  Autorko jestem i podziwiam. To co tworzysz jest tak inne od zalewu- nie powiem czego , by nie obrażać innych piszących. Po prostu rewelacja.