AnonimS

S z Polska
Tajemniczy starszy facet. Wiek? Przeciętni ludzie tak długo nie żyją. Motto : Nikt nie jest doskonały nawet ....ja! ......................................................................................................................... Ktore związki Zodiaku najchetniej uprawiają seks? "Baran - bez względu na płeć - to człowiek o ogromnym temperamencie, tak w życiu, jak i w seksie. Zodiakalne Barany ponad wszystko pragną zmian, wyzwań, nowości i inspiracji. Są namiętnymi kochankami, a w i sypialni nigdy nie wieje nudą, ponieważ nudy Barany unikają jak ognia. W związkach, które tworzą seks odgrywa bardzo istotną rolę. Partnerów i partnerki Barany wybierają, zwracając dużą uwagę na ich wygląd i seksualną sprawność. Co niestety czasem oznacza, że gdy kończy się dobry seks, kończy się miłość i związek. Jaki seks lubią Barany? Różnorodny i wciąż inny. Pełen zaangażowania, namiętności i bliskości. Wbrew pozorom, Barany nie są w łóżku egoistami. "
razem:   1 044 48
 • AnonimS

  @MrHyde Teoria spiskowa  – próba wyjaśnienia genezy zdarzenia, przebiegu wydarzeń lub sytuacji, stojąca w opozycji do powszechnie uznanej wersji, wynikająca z przeświadczenia o istnieniu spisku, czyli zakamuflowanej działalności grupy osób, które rzekomo zawarły tajne porozumienie dla osiągnięcia jakiegoś celu, zatajając prawdę przed opinią publiczną...
  Świadomie użyłem tego określenia bo wskutek tych działań powstało z / przeświadczenie o istnieniu spisku, czyli zakamuflowanej działalności grupy osób, które rzekomo zawarły tajne porozumienie dla osiągnięcia jakiegoś celu, zatajając prawdę przed opinią publiczną.

 • AnonimS

  @MrHyde 1.pewnie ktoś z Rosjan zrobił bo pewnie naszym nie pozwolono fotografować.  
  2. Zwłoki w worku na noszach.  
  3. Rękawiczki założyła po to żeby udawać że bierze udział w sekcjach zwłok.

 • AnonimS

  @MEM Akurat w tym co tu piszesz jest dużo racji. Że niepodległa Polska była nadrzędną wartością dla znakomitej większości narodu / bez względu na zapatrywania polityczne/ to już się przekonali Rosjanie w czasie wojny bolszewickiej. Liczyli że uwolnione masy robotnicze i chłopskie pomogą im obalić wprowadzić komunizm i tu się grubo pomylili. Natomiast odnośnie okresu drugiej wojny światowej to duża część granatowej policji współpracowała czy wręcz należała do organizacji podziemnych. Tylko że po wojnie w ramach walki z " zaplutym karłem reakcji " niszczono wszystkich.

 • AnonimS

  @MrHyde Korwin Mikke od dawna jest rusofilem i wcale się z tym nie kryje. Co nie znaczy że ma rację. Dla mnie papierkiem lakmusowym jest stanowisko Niemiec w sprawie budowy rurociągów z pominięciem krajów europejskich należących do Unii . Choć w przyjaźń Ukraińców też nie wierzę. Rządzący na Ukrainie próbują Polskę wykorzystać do celu zbliżenia się do NATO czy UE, ale już poziom samorządów pokazuje faktyczne nastawienie narodu.

 • AnonimS

  @MrHyde ciekawy sposób myślenia. Nie żałuję medali , tylko żałuję że nasz premier oddał śledztwo Rosjanom, zamiast międzynarodowej komisji. To był zasadniczy błąd i tzw grzech pierworodny. Gdyby międzynarodowa komisja ustaliła przyczyny wypadku! to wielu ludzi by uwierzyło i przestało wierzyć we teorie spiskowe. A tak teorie o zamachu czy próbach ukrycia faktycznej przyczyny katastrofy. Te wszystkie kłamstwa Kopacz czy brak decyzji o zwrocie wraku, to jest paliwo dla teorii spiskowych.

 • AnonimS

  @MEM to powiedział ówczesny minister w rządzie Tuska. Ani zlecenie ani. Głupota. Po prostu wtedy Tusk chciał za wszelką cenę poprawić stosunki z Rosjanami. Stąd ta spolegliwość i zgadzanie się na to co Rosjanie proponują.  I co w tej komisji robi towarzysz Cimoszewicz?

 • AnonimS

  @MEM ja słucham wiadomości. Teleexpress, TVN 24 i Polsat news. Bez komentarzy. I porównuję i staram się wyrobić własne zdanie. Tylko mi się zdaje że Ty nie rozumiesz że można myśleć inaczej . I to nie jest wpływ propagandy, tylko własny wybór. Mnie tamte ekipy podpadły wyprzedażą majątku narodowego. Mówię o Buzku, ,mniej Millerze i Tusku. A próby sprzedania PZU , Lotosu czy zakładów chemicznych to kryminał. Rząd prawicy uporządkował własność skarbu państwa. Poza tym doprowadzili do uporządkowania umów śmieciowych i niskiego bezrobocia. I wali mnie to czy zrobili to po to żeby zyskać wyborców czy z dobroci serca. Przeciętni ludzie na tym skorzystali. Niemcy już płaczą że nie ma kto im za grosze szparagów zbierać. I zobacz ilu Ukraińców i innych obcokrajowców u nas pracuje.
  Poza tym opozycja nie ma w tej chwili kadr do objęcia stanowisk rządowych. Chyba sobie nie wyobrażasz Budki w roli premiera? w samej PO już go chcą odwołać. Niestety Gowin i Ziobro zaczęli voltę. Oni pewnie się do sejmu nie dostaną ale prawica przez to może przegrać wybory. Amen

 • AnonimS

  @MEM pozostańmy przy swoich zdaniach. Ja mówiąc szczerze czekam na końcowy raport komisji Macierewicza, choć nie jestem pewien czy on się pojawi.

 • AnonimS

  @AlexAthame dziękuję za komentarz. Słyszałem o odnalezieniu kości gigantów.
  "Kiedy pod koniec XIX wieku niedaleko posiadłości Adena w Chillicothe w Stanach Zjednoczonych odnaleziono kości środowisko naukowe z początku miało poważne kłopoty by uwierzyć w to co widzą. Wyglądało na to, że należały do ludzi, którzy mierzyli od 2,5 do ponad 3 metrów wzrostu, a ich czaszki wyglądały odmiennie od naszych. Kim byli giganci z Adeny?

  Nazwa kultury - Adena - pochodzi właśnie od nazwy posiadłości, w której okolicy natrafiono na pierwszy z kopców. W nim archeolodzy znaleźli wielkie kości oraz czaszki. Według ówczesnych oględzin wszystko wskazywało na to, że budowa głów ich właścicieli była zupełnie inna niż nasza. Objętość mózgoczaszki znacznie przekraczała naszą, do tego dochodziła mocna i większa niż u nas żuchwa.  
    
  Sprawą chętnie interesowały się ówczesne media, gazety oraz autorzy broszur popularnonaukowych rozpisywali się o tajemniczej rasie gigantów, która miała zasiedlać północ USA w czasach prekolumbijskich. W XX wieku do analizy szkieletów przystąpili antropolodzy i archeolodzy. Potwierdzili wnioski poprzednich badaczy i w raportach z 1945 i 1957 roku napisali o "wysokich czołach oraz wyjątkowo wydatnych kościach policzkowych". Także oni zwracali uwagę na rozmiar żuchwy. Oceniono, że ludzie z Adeny mieli największe puszki mózgowe ze wszystkich do tej pory poznanych. Dodają, że nic nie wskazuje na to, by czaszki były deformowane celowo, jak zdarza się w innych kulturach.  
    
  Kolejne kopce odnajdywane w regionie stanu Ohio odsłaniały wielkie szkielety. Jednocześnie XX-wieczni naukowcy łączyli badania nad kulturą lokalnych ludów z anatomią tajemniczych gigantów. Jednak nikt nie pokusił się o poważną rekonstrukcję wyglądu człowieka z Adeny. Aż do niedawna. W maju 2015 Marcia K. Moore, malarka i artystka grafiki 3d, na podstawie danych dostarczonych przez naukowców odtworzyła możliwy wygląd gigantów. Efekt jest fascynujący. ".  
  Poza tym  
  W 2008 roku w Gruzji, w rejonie Borżomi, odkopano kości starożytnego olbrzyma. Ustalono, że miał on wysokość 2.5 – 3 m, a jego czaszka miał być trzy razy większa od ludzkiej. Osiem lat wcześniej, niedaleko wsi Udabno, również znaleziono szkielet czterometrowego "goliata". Jednak doniesienia o podobnych znaleziskach w tej części świata pochodzą już z 1920 roku, kiedy to ogromne szkielety znaleziono w jaskini położonej na zboczu Góry Kazbek.

  O gigantach są opowieści we wszystkich kulturach i religiach.

 • AnonimS

  @MEM teraz to jest pozamiatane. Błąd popełniono zgadzając się na konwencję i oddanie śledztwa w ręce Rosjan. Obawiam się że nikt tego już nie wyjaśni. Chyba że w Rosji będzie rewolucja i odtajnią archiwa.

 • AnonimS

  @MrHyde fakt. Ale gdyby dochodzenie było prowadzone przy otwartej kurtynie, to by wielu nie uwierzyło. A tak Rosjanie próbowali od początku obciążyć naszych pilotów, do tego wyszły kłamstwa p. Kopacz i zupa się wylała. Teraz żadnej hipotezy nie jestem w stanie wykluczyć.

 • AnonimS

  @MrHyde zostaw JP II w spokoju należnym zmarłym. Powiedz mi proszę gdzie Twoim zdaniem kończy się granica, poza którą żaden naukowiec nie powinien się posunąć.

 • AnonimS

  Ja uważam że rządzący popełnili zasadnicze błędy.  
  1. Najważniejszym było oddanie śledztwa stronie rosyjskiej i czekanie na ich ustalenia  
  2. Niska ranga i brak obycia międzynarodowego pani Kopacz to kolejny błąd. O ile Tusk osobiście nie chciał czy nie mógł uczestniczyć w tym śledztwie to powinien to być vce premier Pawlak lub w ostateczności minister spraw zagranicznych Sikorski.  
  3. Niska ranga wojskowa emeryta Klicha też dała Rosjanom dowód na to rząd polski nie ma koncepcji na zażegnanie kryzysu i woli żeby Rosjanie sami prowadzili to śledztwo.  

  W efekcie te przekłamania i brak rzetelnych informacji spowodowały różne teorie przyczyny katastrofy.  
  Dlatego uważam że rząd i otoczenie premiera Tuska nie zrobił nic żeby rzetelnie wyjaśnić przyczyny katastrofy.