Lils

razem:   7
 • Lils

  @Misia, Autor za pewne nie pisze nie z powodu nogi a z powodu jakiejś choroby. Czy Ty gdybys byla chora to myslalabys o pisaniu? bo ja sądzę, że nie.. :). Trzeba rozumieć czasem ludzi..

 • Lils

  Głupie, że jako drugi kom. dodaję pod pierwszym opowiadaniem, a raczej częścią ale cóż.. Gdy przeczytałam ten niby "faaaajny" hejcik to o mało nie padłam ze śmiechu, ale z zażenowania.. I że co niby? To jest fajne? Nie.. Na kom. trzeba sb zasłużyć jak i na czytanie.. Sądzisz, że liczbą komentarzy zyskasz czytelników.. możliwe, że tak, ale głupota wzrasta -,-.. Eh.. niby jestem w tym gimnazjum, ale.. cóż.. Nie wypowiadam się więcej na ten temat.

 • Lils

  "Będę najpopularniejszą osobą na lolu", "spam jest tylko dla wybranych :3 (ja fejm)".. padłam.. :D dobra, nie ważne.. To było głupie według mnie, ale to tylko moje zdanie :D. Aaaa i jeszcze padło pytanie z Twojej strony cos o zmianie nicku, czyż nie? Owszem, da się :).

 • Lils

  @???, dziwne, że ktoś taki istnieje jak Ty. Nikt nie może nikomu zabronić pisać, bo przypominam, że tylko dzięki pisaniu rozwijamy swój talent w pewien sposób.. :)

 • Lils

  Skoro komus się nie podoba to niech nie czyta, ale w sumie mają pełne prawo do składania komentarzy takich a nie innych :). Wyrazili swoje zdanie i tyle, a teraz moja kolej :D. Nie przejmuj się opinią innych bo pisać każdy może, bo jak niby w inny sposób masz uczyć się lepiej pisać? Tylko dzięki błędom każdy się uczy ;). Taka prawda, a opowiadanie podoba mi się :). Fabuła dość nietypowa i co najważniejsze fantasy, więc aż dziwne, że to czytam ;D. Ogólnie to boskie opowiadanie, pisaj dalej!

 • Lils

  Wiesz co? To tylko płakać, że to już koniec.. jak mogłas urwać w takim momencie..? Jeju *.* to jest genialne i wgl.. Nie zawiodłam się na żadnej części. Chcę więcej! :D bardzo dobrze Autorko.. Genialnie!

 • Lils

  Hm.. Nie lubię Roberta, szkoda mi tego drugiego, główna bohaterka chyba oszalała.. Wszystko genialne na swój sposób :D

 • Lils

  Skąd tyle krytyki pojawiało się pod Twoimi opowiadaniami..? To musi być zazdrość.. -,- Mi aż zanadto się podoba :)

 • Lils

  Aż się zaciekawiłam co wyjdzie z tej rozmowy z Nikodemem xdd :D. Dodaje do obserwowanych :) ( to chyba znak, że podoba mi sie Twoja twórczość :D) i niebawem wracam do kolejnych części xd

 • Lils

  Zacznę od tego, że ta cała część jest fantastyczna, a skończe na tym, że nigdy chyba nie czytałam tak fajnego opowiadania. dobra.. przesadziłam, czytałam, ale te jakoś tak milusio się czyta i od czasu do czasu nawet uśmiech pojawia się na twarzy, gdy to czytam :). Bohaterka jest niezwykła hehe. Niebawem rwę się za kolejną część. Genialnie *.*

 • Lils

  "miłość ma dwa rodzaje, albo jest twarda jak stal, albo to pajęczyna. Ta pierwsza jest cudowna, wieczna, jak z bajki, ale druga to bezlitosne odzwierciedlenie rzeczywstości. Kończy się po pierwszej kłótni, głośniejszej wymianie zdań." Skomentowałabym to, ale trzeba przemilczeć dla dobra ogółu.. Co do ogólnej treści podoba mi się, bo są tu pokazane przemyslenia bohaterki, a nie ciagle dialogi :), czyli to co lubię, a inni uznają za błąd. xd