elenawest

Dagmara z Gdzieś w Polsce ;), 36 lat
Mam na imię Dagmara. Kocham czytać. Póki co pisanie nie idzie mi najlepiej ze względu na obowiązki, ale być może jeszcze do tego wrócę.
razem:   207
  • Użytkownik elenawest

    @igor dzięki bardzo :-D dalej o ile dobrze pamietam wiekszosc wytlumaczylam :-)

    14 maj 2016

  • Użytkownik elenawest

    @chaaandelier :-D to w takim razie zaraz wstawię :-)

    12 maj 2016

  • Użytkownik elenawest

    @chaaandelier ok, podeślę coś być może nawet jeszcze dzisiaj ;-)

    12 maj 2016

  • Użytkownik elenawest

    @chaaandelier yhm :-P tylko zależy o którym mówisz :-D

    10 maj 2016

  • Użytkownik elenawest

    @igor staram się :-D plan opracowywałam z moim chłopakiem, a on lubi takie tematy :-P jeśli wszystko dobrze pójdzie, to mam wypunktowanych już 14 rozdziałów, łącznie z tym, co dodałam dzisiaj :-) ale na tych 14 nie koniec, a kto wie czy nie będzie drugiej części tego opowiadania, bo mój partner ma tyle pomysłów, że szok :-P

    9 maj 2016

  • Użytkownik elenawest

    @juliq07 dzięki :-D nie, no spokojnie, nie zakocha się, przecież ona go nienawidzi :-) tyle, że czy po czymś takim Marta będzie lej tą samą osobą? Któż to wie...

    8 maj 2016

  • Użytkownik elenawest

    @igor hej :-) zdecydowałam o kontynuowaniu Georga :-) mam już plan wydarzeń na kilka rozdziałów do przodu i pewnie jeszcze dzisiaj zasiądę do pisania, ale najpewniej dodam coś dopiero w okolicach 15 maja :-)

    8 maj 2016

  • Użytkownik elenawest

    @Kuri być może do około 15 maja, czyli do końca tygodnia dodam pierwszy rozdział kontynuacji Georga :-)

    8 maj 2016