@chaaandelier spoko :-D ja wiem, że to może być trudne do zrozumienia, bo tekst o socjo-psychopacie nie może być łatwy do odbioru, ale później powinnaś się zorientować już we wszystkim, a jak nie, to pisz, będę tłumaczyć :-D
@igor z tego co wiem i pamiętam, to to był socjopata, który chciał być uważany za psychopatę ;-) czy jakoś tak. Polecam drugą część, tam już ja piszę :-)
@Kuri Aidan jest wściekły, bo Elena nie może poradzić sobie z tym co robił jej Shane. Poza tym to, co teraz zrobi z nim Aidan jest niczym w porównaniu do kolejnych lekko odległych wydarzeń
@chaaandelier ufff, dzięki :-) poza tym, nie przejmuj się, że niezrozumiałe, bo początku ja też nie rozumiem, weszłam w to opowiadanie dopiero później, ale cieszę się, że się podoba ;-) a z czasem będzie jeszcze mocniejsze :-P
@Kuri ok :-) mój ból jest już dawno napisany, po prostu wrzucam go z innego portalu. Resztę piszę na bieżąco. Głównie wieczorami i wczesnym rankiem, jak jade do pracy, a czasami i w przerwach miedzy lekcjami :-P
Opowiadanie Karo i Eleny część 2
@chaaandelier spoko :-D ja wiem, że to może być trudne do zrozumienia, bo tekst o socjo-psychopacie nie może być łatwy do odbioru, ale później powinnaś się zorientować już we wszystkim, a jak nie, to pisz, będę tłumaczyć :-D
Mój ból cz 31-33.
@chaaandelier to się cieszę :-D
Mój ból cz 31-33.
@chaaandelier :-D no chciałam, żeby to było mocne ;-)
Opowiadanie Karo i Eleny część 2
@igor dzięki bardzo
Opowiadanie Karo i Eleny część 1
@igor bo to tylko kolega pisał, a tam już ja wkroczyłam ;-)
Opowiadanie Karo i Eleny część 1
@igor z tego co wiem i pamiętam, to to był socjopata, który chciał być uważany za psychopatę ;-) czy jakoś tak. Polecam drugą część, tam już ja piszę :-)
Mój ból cz 31-33.
@igor przekonasz się w kolejnym rozdziale :-P
Mój ból cz 30.
@Kuri Aidan jest wściekły, bo Elena nie może poradzić sobie z tym co robił jej Shane. Poza tym to, co teraz zrobi z nim Aidan jest niczym w porównaniu do kolejnych lekko odległych wydarzeń
Mój ból cz 30.
@Kuri nieprawda :-D
Mój ból cz 30.
@Kuri odczep się od Aidana :-P
JW Agat Rozdział XLVIII
@igor dzięki :-D kolejny rozdział jest jeszcze mocniejszy ;-)
Mój ból cz 30.
@chaaandelier :-D no to bardzo mi miło :-D
Mój ból cz 28-29.
@chaaandelier też się cieszyła, jak to pisałam :-P
Opowiadanie Karo i Eleny część 1
@chaaandelier ok, fajnie :-D
Opowiadanie Karo i Eleny część 1
@chaaandelier dzięki :-D będę pisać, będę :-) dodałam właśnie pirackie życie :-P
Opowiadanie Karo i Eleny część 1
@chaaandelier cieszę się, bo szczerze trochę się obawiałam, jak przyjmiecie taką wspólną pracę i widzę, że dwóm osobom się nie podoba, no ale cóż...
Opowiadanie Karo i Eleny część 1
@chaaandelier ufff, dzięki :-) poza tym, nie przejmuj się, że niezrozumiałe, bo początku ja też nie rozumiem, weszłam w to opowiadanie dopiero później, ale cieszę się, że się podoba ;-) a z czasem będzie jeszcze mocniejsze :-P
Mój ból cz 25-27
@Kuri może trochę, ale potem nieźle nadrabia :-P
Mój ból cz 25-27
@chaaandelier zobaczysz w kolejnych rozdzialach :-D
Zakon - część 11
@Kuri ok :-) mój ból jest już dawno napisany, po prostu wrzucam go z innego portalu. Resztę piszę na bieżąco. Głównie wieczorami i wczesnym rankiem, jak jade do pracy, a czasami i w przerwach miedzy lekcjami :-P