Lils

razem:   7
 • Lils

  Dzieciaki czasem dają sporą dawkę wycisku, w rzeczy samej. Mimo ze krzywdy nie dalabym im zrobić, to sama czasem mam ochotę przylac w tylek, raz a porządnie. Bawić się z nimi nieczęsto lubię, jednak jak grzeczne dziecko to i milo czasem z takim posiedzieć. Reansumując, lubię dzieci, oby daleko.  :lol2:

 • Lils

  Trochę późno tu dotarłam, lecz myślę, ze skomentować mogę. Twe wyywody w felietonach przysporzyły mi sporą dawkę śmiechu, ale i lekkiego oburzenia. Spieszno Ci do krytyki i wyrzucania do jednego "wora" ludzi. Nie znajdujemy sie w czasach, gdzie jestesmy znuszeni bronic ojczyzny- tak, zmuszeni, gdyz watpie, aby tamto pokolenie palilo sie az do walki. Sytuacja zmusila, nigdy nie wiesz, co i jak byloby w biezacych czasach. Moze i lekko odrzucają mnie dziunie i chlopaczki w rureczkach, lecz nie spieszno mi z oceną kto jaki jest- powierzchownie nie oceniam. Zazwyczaj, bo swieta nie jestem. Co do samego filmu, przyznaje, dopiero niedawno zdolalam obejrzeć i było warto.  
  A co do polskiego patriotyzmu, to i jasno i wyraźnie napisales, iz w nie nie wierzy sz. "Bo kto obroni kraj (...)?". W czasach spokoju patriotyczną postawę również da się ukazać. Pamięć o przodkach, wszelkich wydarzeniach (...)..? Juz niekazdy, jak tez napisał es, aż tak zaniechał nauki historii. I szczerze w to wierzę.

 • Lils

  em, em xdd :D "Poszłam do szkoły, byla historia, fajne byly przerwy. Zakończył się dzien" :D w nkiektórych monetach czułam się jakbym czytala w szybkim tempie xd :D. Brawo, brawo! :D rozdział jak ta lala :D uhuhuhu :D haha xd

 • Lils

  To opowiadanie zdecydowanie wprowadza w przyjemny nastrój.. ;) nie odrywałam się nawet na moment od świata bohaterów podczas czytania ;). Rewelacja!

 • Lils

  @Misia- to samo chcialam napisac :). Ale co do całej reszty to nie mam co zarzucić :x, gdyz w opowiadaniu raczej nie ma rażących błędów :). A co do fabuły to nie moge ocenic, gdyz jeszcze za malo wiem :). Chcialabym zobaczyc kolejną część wiec rusz tylek i do pisania! Jesteś poczatkujący? :)

 • Lils

  No ale kopiowanie tekstów wprost z innych opwiadan? O.o rozumiem, lekka zmiana zdan czy cos, ale tak to nie bylo! :) Po prostu wyrwana z opowiadania część tekstu ;). @Zakochanawariatka o ile mi wiadomo to Flo juz zawiadomila o tym autorke tego opowiadania, ale nie odpisała bo stchórzyła widocznie. To się nazywa zachowywać jak dziecko..

 • Lils

  @Misia, dziękuję za wsparcie, gdyż iż sądzę, że również masz racje, aczkolwiek nie potwierdzam, jej za rękę nie złapałam, aby orzec, że sama pisała sb komentarze, ale takie przypuszczenia snuję ;). A co do @Zakochanawariatka to hm.. ona skopiowała od kogoś neiktóre teksty i w niektórych momentach wzoruje sie aż zanadto :). Wiem, bo czytalam wszytskie części opowiadań Autorki od której natalaa ściągnęła, więc wiem :). Tamta dziewczyna ma talent, ale w sumie ta też ma.. w ściąganiu od innych.

 • Lils

  Zaglądanie do tej części chyba nie było przeze mnie najlepszym wyborem! Znowu ta sama sytuacja.. czy Ty dziewczyno musisz zżynać z innych tekstów? :P Naucz się pisać sama, bo ściąganie to nie najlepszy sposób. Autorka Flo również jest po mojej stronie chyba, więc zacznij w 100% pisać sama. Irytujesz -,-

 • Lils

  opowiadań tekstów. Rusz głową, sama coś wymyśl. opowiadanie dobre, lecz co chwile to co mnie zirytowało, nie pozwala na dalsze czytanie. Nie będę tracila czasu na cos, co i tak w pelni nie jest Twoim pomyslem. Pozdrawiam! :)

 • Lils

  " Śmierć jest dobra. To ostatnia rzecz, jaka przynosi cierpienie. Po niej już nie ma nic. Nie ma bólu. "<-- Twoja słowa? Sądzę, że jeśli coś się piszę to i powinno się nie myśleć o ściąganiu od kogoś :). Irytuje mnie to. Ta sama wyobraznia jest u mnie pobudzana, te same wrazenia. Nie przeczytalam poprzednich czesci ale juz widze, że ściągasz od innej autorki opowiadań! Powodzenia w dalszym kopiowaniu tekstów.. Tamtej autorce i tak nie dosięgasz nawet do pięt. Radzę nie czerpać więcej z jej

 • Lils

  A tam gadasz :D.. MY nie krzyczymy, nikt tu nie krzyczy, lecz kazdy uswiadamia Cię, ze do te pory sie leniłeś :< zamiast pisac. Takie ooo cos to bardzo złe zachowanie z Twojej strony :P. Zamknę się w sobie, ponieważ jako Twoja czytelniczka jak do tej pory nie przeczytałam kolejnej części. Toż to SKANDAL!

 • Lils

  Jak zwykle się nie zawiodłam na Twoim tekście. Wręcz wspaniale piszesz :)

 • Lils

  To była świetna historia! az zal ze nadszedł koniec ;<. Opowiadanie nie było tak banalne jak cala reszta na tej stronie, a bynajmniej zdecydowana większość na tej stronie

 • Lils

  Ty z niczego zrobisz coś! Zwykłe sytuacje opisujesz bardzo ciekawie! Tak inaczej, tak świetnie! xd

 • Lils

  Za krótkie! :< Boziu ja chcę więcej i więcej, bo Twoje teksty są niesamowite

 • Lils

  Boże.. Jak mozesz dziewczyno? Ja już umieram z ciekawosci, a dopiero co przeczytałam! Ty to wciągasz swoim pisaniem ;D

 • Lils

  Nic tylko lecieć do kolejnej częsci! ;D nawet nie zauważyłam kiedy te rozdziały sie pojawiły :)