mzk

razem:   12
 • mzk

  Chociaż ksiądz szczery ;)

 • mzk

  Sytuacja robi się poważna...Mam tylko nadzieję, że zgoda bohaterki nie spowoduje jej rozłamu z przyjaciółkami

 • mzk

  Tobie również wszystkiego najlepszego.
  P.s. Nie prościej by było sprzedawać twoją powieść online jako e-book?

 • mzk

  Dobry update, chwila względnego spokoju po dramacie poprzednich części - tylko kto wie, czy to nie jest cisza przed burzą?
  Jedyne co mogę zarzucić, to odczucie, że główny bohater trochę za szybko pogodził się z zaistniałą sytuacją. Albo nie do końca dotarło do niego co się będzie działo, albo szantażyści jeszcze coś wymyślą. Coś, co jeszcze bardziej pogorszy sytuację. Poza tym jest OK.
  Swoją drogą, ciekawe, co Piotr zamierza "z tym" zrobić........

 • mzk

  @Niepozorny Dobrze wiedzieć. A publikować na razie dajesz rade regularnie, więc jestesmy doberj myśli ;) A propo, jesli to nie wielka tajemnica, to ile części planujesz?

 • mzk

  Będzie ciekawie, chociaż moje przeczucia nie są do końca dobre........

 • mzk

  Czytałem na LOL dużo opowiadań i muszę przyznać, że rzadko które mnie tak wciągnęło jak ten cykl - szczególnie że mało jest polskich opowiadań o podobnym klimacie ;)
  Sytuacja nietypowa i bolesna dla głównych zainteresowanych - tym bardziej, że biorąc pod uwagę dawne stosunki panujące w niektórych przedsiębiorstwach, coś takiego naprawdę mogło się wydarzyć :(
  Czekam niecierpliwie na dalsze losy Piotrka i Moniki, chociaż wątpię że będzie to "Happy End". Zamiast tego, nawet jeśli dotrwają końca umowy (co też nie jest takie pewne), to w najlepszym razie pozostanie im bardzo trudna i długotrwała odbudowa związku - a do tego może już zabraknąć zaufania i zrozumienia - przez te dwa lata może się dużo zdarzyć, zwłaszcza jeśli Monika faktycznie zajdzie w ciążę. Ba, Piotrek nie ma nawet szans na jakikolwiek odwet - chyba że w stylu kamikaze.
  Cóż, zobaczymy co będzie dalej............