Kolekcjoner

Tomasz z Poznań, 46 lat
:)
razem:   thumb_up 59 thumb_down 3
 • Kolekcjoner

  "Alicja jęczała i chwyciła mnie nogami i nie dała puścić." To zdanie niezbyt ma sens, a takich parę kwiatków masz wplecione w całym tekście. Poczytaj trochę opowiadań innych, którzy mają znacznie więcej opowiadań.

  20 lis 2023

 • Kolekcjoner

  Lepiej, ale nadal robisz pomyłki, zmieniając nagle sposób opisywania z drugiej osoby na trzecią, a potem znowu wracasz do drugiej. Trochę to dezorientuje czytającego.
  "W sumie, gdy nie on, to dzisiejszego by nie było." Jeszcze masz błędy jak w zdaniu powyżej. Lepiej byłoby tak "W sumie, gdyby  nie on, to dzisiejszego seksu by nie było."
  Więc czytaj, aż będziesz miał pewność, że jest dobrze. Najlepiej odłożyć na dzień powtórkę czytania i spróbować kolejnego dnia ponownie.
  Temat jest niezły i całkiem nieźle ogarniasz akcję. Pisz więcej opisów co razem robią, bo wg. obecnej wersji zabawa trwała nie parę godzin, a parę minut.

  20 lis 2023

 • Kolekcjoner

  Tematyka ciekawa, pomysł niezły niestety dużo błędów ortograficznych i stylistycznych. Po napisaniu opowiadania przeczytaj je trzy razy całe przed publikacją.

  20 lis 2023

 • Kolekcjoner

  Zaszalał student i co z tego. Niech dostanie naganę i niech przestaną robić z tego nie wiadomo co. Poza tym jeżeli nie w czasie studiów, to kiedy ma się tak zabawiać? :danss:

  17 lis 2023

 • Kolekcjoner

  Extra, liczyłem na kolejne części, dzięki

  1 lis 2023

 • Kolekcjoner

  Całkiem dobry wynik 😁 gratuluję , seria wciąga i z niecierpliwością czekam na dalsze części, pozdrawiam z Poznania.

  27 wrz 2023

 • Kolekcjoner

  Mnie natomiast się podobało, może temat i wyeksploatowany (jak wspomniał kolega wcześniej), ale i tak dobrze napisany. Rzucają się w oczy tylko: kilka błędów ortograficznych oraz parę literówek.

  10 sie 2023

 • Kolekcjoner

  Chciałbym się zgodzić z kolegą poniżej, ale wolałbym żeby opowiadania były dłuższe 😁, więc spiesz się, ale powoli.

  13 lip 2023

 • Kolekcjoner

  Extra, wątek można fajnie rozwinąć, postaraj się, a wyjdzie fajna seria.

  22 maj 2023

 • Kolekcjoner

  Temat nawet ciekawy, ale jeżeli myślisz poważnie o pisaniu, najpierw poczytaj tutaj parędziesiąt opowiadań. Potem przeczytaj je jeszcze kilka razy 😁. Potem wybierz jedno podziel je sobie na części i spróbuj poprawić swoje opowiadanie pod tym kątem.  
  Wiem, że erotyka to ciekawy temat, ale może zacznij z inną tematyką. Będzie łatwiej pokazywać takie opowiadanie innym do czytania. Nie zrażaj się krytyką.
  Natomiast to opowiadanie , w tym stanie, przykro to mówić, ale nadaje się tylko do tego, aby pokazać jak nie pisać opowiadań. Sam nie jestem orłem z gramatyki i interpunkcji, ale nawet mnie udało się znaleźć tyle do poprawek, że jestem zdziwiony, że edytor tekstu nie pokolorował tekstu na czerwono.

  22 maj 2023

 • Kolekcjoner

  @Plażowicze tak triple penetration jest możliwa, macie rację. Rozumiem że już tego próbowaliście?

  19 mar 2023

 • Kolekcjoner

  Trochę przesadzone, ale podniecające. Głównie muszę się doczepić do konfiguracji jaka była przedstawiona, jeden w cipce ok, drugi w dupci ok, ale jak ten trzeci miałby znaleźć się w cipce to tego nie mogę sobie wyobrazić, a wyobraźnię mam niebanalną. Powinien trafić do ust, to by nie wyła tak glośno.

  18 mar 2023