Kazali masturbować się pacjentkom przed kamerą

Kazali masturbować się pacjentkom przed kamerąŹróło: fakt.plCzego ci naukowcy nie wymyślą! Wymyślili, że muszą wziąć po lupę kobiecy orgazm. Żeby zbadać reakcje biochemiczne w mózgach pań przeżywających erotyczne uniesienia, kazali pacjentkom popieścić się tu i ówdzie. Wyniki badań są bardzo ciekawe...

Drogie panie! Orgazm paraliżuje system nerwowy! Ale spokojnie, nie grozi wam paraliż. Po prostu podczas ekstatycznych uniesień kobiety stają się zupełnie nieczułe na ból. Udowodnili to amerykańscy naukowcy.

Amerykańscy psychologowie wzięli pod lupę kobiecy orgazm. Wykazali, że generuje on w mózgu istną lawinę reakcji, które obejmują aż 30 obszarów tego narządu. Jak się okazało - panie nie tylko doświadczają dłuższych i głębszych orgazmów niż mężczyźni. Reakcje organizmu przerastają wręcz możliwości ich systemu nerwowego do tego stopnia, że chwilowo stają się nieczułe na ból.

- Obserwowaliśmy przy pomocy rezonsu magnetycznego reakcje mózgu kilkunastu masturbujących się kobiet. Zaskoczyła nas liczba impulsów, które w czasie orgazmu pojawiają się w mózgu: obejmują ośrodek nagrody, ale także obszary związane z kojarzeniem faktów - mówi prof. Barry Komisaruk.

O dziwo, mimo niesprzyjających warunków szpitalnych, wszystkie uczestniczki eksperymentu zdołały osiągnąć orgazm już po 5 minutach stymulacji - niektóre szczytowały nawet 20 razy!  

Film nagrany podczas eksperymentu, prof. Komisaruk zaprezentuje na konferencji Neuroscience 2010, organizowanej w tym miesiącu przez Amerykańskie Towarzystwo Neurologiczne.

źródło: fakt.pl

Criblaph

znalazł niusa na fakt.pl. Tagi: #masturbacja #pacjentki #kamera

Dodaj komentarz