Miłosne igraszki studenta na dachu budynku

Miłosne igraszki studenta na dachu budynkuMłody chłopak, który w środku dnia uprawiał seks, na oczach setek gapiów, ze swoją partnerką na dachu amerykańskiego uniwersytetu, został zawieszony w prawach studenta - podaje telegraph.co.uk.  

Władze University of Southern California stwierdziły, iż młody mężczyzna może ponieść także inne, bardziej dotkliwe, konsekwencje dyscyplinarne. Zdjęcia pary podczas miłosnych igraszek na dachu dwunastopiętrowego budynku trafiły do internetu.

Uniwersytet stwierdził, iż zachowanie chłopaka stanowiło naruszenie zasad obowiązujących na uczelni, które zabraniają wchodzenia osobom nieuprawnionym na dach budynku. Kobiecie nie grożą jakiekolwiek sankcje ponieważ nie była studentka tej uczelni.


Denzil Suite, wiceszef organizacji zajmującej się sprawami studenckimi, potępił zachowanie młodych ludzi. - Choć nie mogę mówić o konkretnych działaniach, które będą podejmowane w odniesieniu do jakiejkolwiek osoby, to wystarczy powiedzieć, że tego typu zachowanie nie będzie tolerowane - zaznaczył.

(RZ)

źródło: onet.pl

underalon

znalazł niusa na onet.pl.

2 komentarze

 
  • Margerita

    No nieźle

  • Pierd Bak

    :sex:  :sex:  :boobs:  :danss:  :yahoo: