Czekoladowytorcik

Czekoladka z Wlkp
razem:   194
 • Czekoladowytorcik

  To co z nami robisz jest nie do opisania! Widzę że jako jedna z wielu osób związałam się z tym opowiadaniem. Ta historia ma w sobie tyle emocji, tyle smutnych chwil i jeszcze więcej tych radosnych. Dziękuję za wszystko co dla nas zrobiłaś. Za to zakończenie. Jesteś genialna! Wielkie brawa dla Ciebie!!! ♥ ♥ ♥

 • Czekoladowytorcik

  Już się skończyło :( złamali się pod ciężarem życia a ja złamałam się po 67 rozdziale ' To na Ciebie czekałem' :( dziękuję za te wszystkie części bo czytałam je z ogromną chęcią! Od pierwszego aż do teraz targały mną emocje. Umiesz uchwycić odpowiedni moment który zaczaruje każdego :) niestety muszę Ci powiedzieć że ta historia miała się skończyć inaczej. Bynajmniej w moim odczuciu. Nie wiem jakie słowa jeszcze tutaj wpisać bo strasznie ciężko jest ze świadomością że jest to mój ostatni komentarz pod tym opowiadaniem. Czekam na epilog i 2 część :) zlituj się nad nami i nie zostawiaj nas ze smutkiem w serduszku.

 • Czekoladowytorcik

  @kryczka17 Jeśli mogę to podpiszę się pod całą Twoją wypowiedzią. :) Tak samo do gustu przypadł mi Rafał i tak samo nie chciałabym żeby któryś z głównych  bohaterów zginął.  Pozdrawiam. Czekoladka.

 • Czekoladowytorcik

  Mnie zdarzyło się uronić kilka leż :( opowiadanie cudowne, nigdy w nim niczego nie brakowało. Zaskakiwałaś nas z każdą kolejną częścią, pokazałaś, że życie nie zawsze jest idealne. W sumie to w tych wypadkach troszkę do tego idealizmu było.  Opowiadanie bardzo mi się spodobało. ( Pewnie przeczytam je jeszcze kilka razy ;3 ) <3 <3 To teen.. czekam na Twój powrót. Pozdrawiam, Czekoladka. :)

 • Czekoladowytorcik

  '' byle by było szczęśliwe zakończę " łezki lecą same. Ale część fantastyczna, pozdrawiam Czekoladka.

 • Czekoladowytorcik

  Szkoda, że już niedługo zakończenie. Przywiązałam się troszkę. Hehe. :( czekamy na kolejne i ostatnie zarazem. Pozdrawiam, Czekoladka.

 • Czekoladowytorcik

  Fantastycznie kierujesz tymi wszystkimi literami które zamieniają się w wyrazy a potem zdania, choć powiem ze końcowy efekt jest najlepszy. Bo Twojego opowiadania nic nie pobije. :) to co robisz jest cudowne :) część jak najbardziej mi się podobała ;* pozdrawiam, Czekoladka ;) :)

 • Czekoladowytorcik

  Warto było czekać. Część na prawdę się podoba :) jestem mile zaskoczona postawą Przemka ;) i bardzo cieszę się ze Nikola i Grzegorz są krok do przodu poznając rodziców dziewczyny. :) czekam na ciąg dalszy.  
  Pozdrawiam, Czekoladka :)

 • Czekoladowytorcik

  @blogerka ale za ile będzie ten happy end ? :( podejrzewam że to jeszcze nie koniec. Poza tym powiedział że będzie walczył, a ma rodzinę. Na prawdę jestem ciekawa jak to napiszesz :) nie moja :)

 • Czekoladowytorcik

  Ja się tego nie spodziewałam. :) Wiem że tak miało być, że było to w planie. Udało ci się nas zaskoczyć. :) Ale powiem szczerze, że jednak mi się to nie podoba. Wiem ze zawsze musi się coś dziać, chociaż mogłaś napisać to inaczej, pisać ciąg dalszy tego jak im się razem układało. Namieszać w ich życiu w inny sposób. Mam nadzieję, że okaże się to jednak wielkim koszmarem. Chociaż przeczucie ze tak nie będzie też posiadam. Czekam na dalszy rozwój tego opowiadania :)
  Pozdrawiam, Czekoladka ;)

 • Czekoladowytorcik

  @Sensi11 podzielam twoje zdanie :) smutna wiadomością było dla mnie to, ze skończysz pisać :( no ale w pewnym stopniu Cię rozumiem.  :) liczę ze kiedyś tu wrócisz, ale jeszcze nie odchodzisz więc trzeba się cieszyć :) bardzo chciałbym dostać w swoje rączki twoje książki jak już będą. :) :* serdecznie pozdrawiam, Czekoladka :)