Żył jak szczur, by podniecać się nad jej sypialnią

Żył jak szczur, by podniecać się nad jej sypialniąMatka pięciorga dzieci dokonała przerażającego odkrycia w swoim domu. 44-letni mężczyzna, z którym spotykała się przed laty, włamał się do jej domu, zamieszkał na jej strychu i przez kilka tygodni z ukrycia podglądał ją w jej sypialni.

To był dla niej szok! Byli parą dwanaście lat temu. Od tego czasu ona ruszyła na przód ze swoim życiem. Założyła rodzinę. Myślała, że już nigdy go nie zobaczy... ale on popadł w uzależnienie od narkotyków i nigdy o niej nie zapomniał. I obserwował ją bez przerwy!  

W sobotnią noc, Amerykanka Tracy szykowała się już do snu, kiedy usłyszała dziwne dźwięki dobiegające z poddasza jej domu. Usłyszała skrobanie nad swoją sypialnią i pomyślała, że mogą to być gryzonie, które zamieszkały gdzieś w ścianach. Poprosiła więc bratanka, który akurat u niej nocował, by sprawdził co tak chrobocze... Chłopak poszedł więc na górę, otworzył strych i odkrył schowanego pod płaszczami intruza.

Okazało się, że to były kochanek jego ciotki, który urządził sobie na poddaszu kryjówkę i nie wychodził z niej od tygodni!
Mężczyzna uwił sobie legowisko ze starych ubrań i wywiercił otwór w kratce wentylacyjnej, by podglądać życie rodziny... Niestety uciekł, zanim przyjechała policja.

źródło: fakt.pl

Dodaj komentarz