Kto obstawia, że Tusk się powiesi?! PiS robi głupie sondy!

Kto obstawia, że Tusk się powiesi?! PiS robi głupie sondy!Szef klubu Platformy Rafał Grupiński ostro skrytykował z mównicy sejmowej Prawo i Sprawiedliwość. - Ludzie jak myślicie, co nam dziś obieca Tusk? Że się powiesi, brzmi jedna z odpowiedzi waszej sondy internetowej. To jest wasze prawdziwe oblicze - wytykał PiS-owi Grupiński, mówiąc o ankiecie umieszczonej na oficjalnym profilu PiS na facebooku.  

W ankiecie PiS na pytanie "Ludzie jak myślicie, co nam dziś obieca Tusk?" umieszczono kilka odpowiedzi: że to wszystko wina PiS; że to wina kryzysu w Europie; że Polska rośnie w siłę, a ludzie żyją dostatnio; że kryzys pod jego władzą minie, a pod władzą PiS się powiększy; że nie podniesie podatków; i... że się powiesi.  

Ta ostatnia odpowiedź bardzo wzburzyła Rafała Grupińskiego. – To pokazuje wasz prawdziwy światopogląd – zwrócił się do opozycji poseł PO i przekonywał, że Jarosław Kaczyński "swoje demony" schował tylko na chwilę pod poduszkę, ale to tylko gra pozorów. Grupiński stwierdził, że demokratyczna część Polski nie da się na to nabrać.  

Poseł Grupiński w ramach wystąpień klubowych ocenił expose premiera, jako znakomite i ważne. I co ważniejsze "dobrze policzone i realne". – Świetnie ujęte zostały te dwa zasadnicze plany, jeśli chodzi o przyszłość Polski, a mianowicie plan inwestycyjny. (... ) A z drugiej strony chyba najważniejsza jest ta część rodzinna - czyli bardzo mocny plan wsparcia rodzin, szczególnie matek w okresie macierzyńskim - podsumował wystąpienie Tuska szef klubu PO.

źródło: fakt.pl

1 komentarz

 
  • Zaniepokojona istota

    Demokratyczna część Polski nie respektującą wyników demokratycznych wyborów.