Pozwał żonę do sądu bo urodziła brzydkie dziecko!

Pozwał żonę do sądu bo urodziła brzydkie dziecko!Tego jeszcze nie było! Rozsierdzony brzydotą swojej żony mąż pozwał ją do sądu. I wygrał! Kobieta musi mu wypłacić równowartość ponad 350 tys. złotych odszkodowania.

Na początku była sielanka. Chińczyk Jian Feng był zauroczony urodą swej wybranki. Ale ta romantyczna atmosfera szybko zmieniła się w koszmar. Na świat przyszła córka państwa Feng. I według słów ojca nie dość, że nie była podobna do żadnego z rodziców, to jeszcze – jak oświadczył pan Feng – była „brzydka jak noc”. Na początku pan Feng podejrzewał, że małżonka go zdradziła.

Ale ta szła w zaparte, że jest mu wierna. Po kolejnej kłótni kobieta w końcu wyznała, że jej obecna uroda to wynik operacji plastycznych jakie przeszła! Bo wcześniej faktycznie nie grzeszyła urodą...  

Co więcej, kobieta przyznała, że na upiększenie swej twarzy wydała (w przeliczeniu na złotówki) ponad 300 tysięcy złotych! To wprawiło małżonka w osłupienie. Natychmiast wypełnił papiery rozwodowe i wystąpił o odszkodowanie za kłamstewka żony.  

O dziwo, sąd przyznał mu rację! Pan Feng za swoje straty moralne otrzyma ponad 350 złotych odszkodowania! Chińskie media nie podają, komu zostanie przyznana opieka na malutką dziewczynką, od której rozpętałą się cała afera... A pozwana za brzydotę kobieta także nie wypowiada się w mediach.

źródło: fakt.pl

3 komentarze

Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Załóż darmowe konto

  • Filipexor

    Gostek dobrze zrobił.

  • Boska:)

    pogieło już ich.. totalnie.. :crazy:

  • claudere

    Brak słów, co dzieje się na tym chorym świecie...