Chciała udusić kochanka piersiami

Chciała udusić kochanka piersiami

Sekszbrodnia za pomocą wielkiego biustu? Tym narzędziem pewna Niemka chciała pozbawić życia swojego kochanka podczas figli w łóżku.

On jest postawnym mężczyzną, ma metr osiemdziesiąt wzrostu i waży 80 kg. Ona jest niższa, ale waży aż 100 kg. A na dodatek ma dwie potężne piersi, które stały się narzędziem przy próbie zabójstwa. Sprawą zajął się właśnie sąd w niemieckim mieście Unna.

Para była ze sobą cztery lata. – Wszystko nam pasowało. Zrobiłbym dla niej wszystko – wyjaśnia dziś Tim, który cudem uniknął śmierci przez uduszenie potężnym biustem Franziski.

Kochankowie przeprowadzili się do Unny, gdzie Tim pracował jako adwokat. Jego miłość siedziała zaś w domu i zżerała ją zazdrość, bo sama nigdzie nie mogła znaleźć pracy. Mimo to uprawiali szalony seks.

– Tamtej nocy kochaliśmy się – wspomina Tim. – Potem naga Franziska usiadła na mnie, a ja całowałem jej wielkie piersi.Nagle przycisnęła z całych sił moją głowę do siebie i tak trzymała. Zaczęło brakować mi powietrza. Zrobiłem się siny. Wyrwałem się w końcu, ale wtedy zaczęła mnie dusić.

Tim uciekł, zawiadomił policję. Franziskę zatrzymano. Gdy pytał ją, czemu chciała go udusić piersiami, odparła rozbrajająco: – Kochanie, chciałam sprawić, żebyś miał jak najprzyjemniejszą śmierć.

źródło: fakt.pl

3 517 czyt.
100%51
herotugue

znalazła niusa na fakt.pl

Komentarze (1)

 
  • Zakochana5

    Zakochana5 6 maj 20:32

    Przyjemna śmierć