Po 19 latach odkrył, że żona to facet!

Po 19 latach odkrył, że żona to facet!Źróło: fakt.plKoszmar każdego męża... Pewien Belg odkrył, że od 19 lat żyje z związku małżeńskim z innym facetem.  

Spodobała mu się jej egzotyczna uroda, młodość... wspaniale opiekowała się dziećmi jego siostry. Zakochał się w niej i poślubił ją. Niemal po dwóch dekadach prawdę o żonie wyjawił Belgowi jej krewny. Zdradził jej sekret... Monica urodziła się jako mężczyzna!

64-latek poznał pochodząca z Indonezji małżonkę, kiedy przyjechała do Belgii pracować jako au-pair w 1993 roku. Monica miała wtedy 27 lat. Mężczyzna był nią zachwycony: – Była bardzo piekna i kobieca – wspomina Belg. – Miałem wtedy 44 lata i dwoje dzieci z poprzedniego małżeństwa, kiedy więc zapytałem, czy ona planuje mieć dzieci i odpowiedziała, że nie, byłem zadowolony – wspomina. Nie podejrzewał wtedy nawet, dlaczego jego piękna i młoda ukochana nie przewiduje zajścia w ciążę...

Tym bardziej, że Monica nosiła bardzo obcisłe ubrania eksponujące jej dobrą figurę, uwielbiała kupować buty i świetnie wywiązywała się z obowiązków domowych... I prawda pewnie nigdy nie wyszłaby na jaw, gdyby nie jej kuzyn-pleciuga... Któremu pewnego razu po prostu się wymknęło, że Monica była mężczyzną i przeszła operację zmiany płci.

Od tej pory Belg nie potrafił już spojrzeć na żonę jak na kobietę – jego miłość nie przetrwała tej próby. Rozstał się z żoną.

źródło: fakt.pl

niltor

znalazł niusa na fakt.pl. Tagi: #odkrycie #żona #facet #oszustwo #płeć

6 komentarzy

 
 • Margerita

  :O

  10 kwi 2021

 • enklawa25

  O kurde

  18 wrz 2020

 • White

  Przecież to widać po barkach, szczęce, kształcie nóg, cipkę mógł sobie zrobić ale to nie wszystko

  20 sie 2019

 • Zaniepokojona istota

  @White A co to nie da się zrobić operacji plastycznej barkom, szczęce, nogom?

  9 lis 2022

 • ależeco

  rozumiem, że tylko w kakao ją / jego ?  :P

  6 lis 2018

 • villemo92

  szybki był. tylko do siebie powinien miec pretensje, ze nie zauważył :D

  25 sie 2016

 • AlicjaLukasz

  Szybko sie zorientowal :P
  Zapraszam do siebie na profil :P

  25 sty 2013