Ten gość bez seksu wariuje!

Ten gość bez seksu wariuje!Samotność mu nie służy. A szczególnie brak partnerki. 14-letni słoń indyjski Thisian od pewnego czasu w szale demoluje swój wybieg. Podjęto decyzję, że samiec musi wreszcie poznać jakąś dziewczynę. Niebawem wyjeżdża do Niemiec.

– Z powodu abstynencji wariuje i niszczy swój boks. Rozwalił nawet mur przy swoim ogrodzeniu. Od środka rozsadza go buzujący testosteron. Dlatego władze ogrodu postanowiły wysłać go do stada szesnastu samic do zoo pod Hamburgiem – opowiada Jolanta Kopiec z chorzowskiego ogrodu zoologicznego.

Jurny samiec pojedzie tam najprawdopodobniej w marcu, kiedy ustabilizują się temperatury. – To będzie bardzo skomplikowana operacja, bo zwierzak waży aż pięć ton – tłumaczy pracownica zoologu.  
Opiekunowie Thisiana liczą, że piękny samiec z Polski przypadnie do gustu którejś z samic i związek zostanie skonsumowany. Jest szansa że wtedy słoń nabierze ogłady.

Niestety, samiec nie wróci już do Polski. Jego wyjazd jest jednak konieczny, bo zwierzak stał się niebezpieczny nawet dla swoich opiekunów.

źródło: fakt.pl

Astrotres

znalazła niusa na fakt.pl. Tagi: #słoń #seks #szaleństwo

1 komentarz

 
  • nartyjezusa4

    poyebus OŁM ITGBRO :D: :D
    ::D: :SEX: