16-letni zboczeniec zrobił to swoim sąsiadom

16-letni zboczeniec zrobił to swoim sąsiadomPerfidny zboczeniec - takim mianem określają 16-letniego chłopaka sąsiedzi, którym nastolatek zainstalował w sypialni ukrytą kamerę wideo. Podglądani dowiedzieli się o całej sprawie przez zupełny przypadek, gdy...

Ta sprawa poruszyła mieszkańców Północnej Aurory (USA). David i Speers Katerina znaleźli w swojej sypialni mikrokamerę, która była ukryta obok ich telewizora. Urządzenie było niewielkich rozmiarów. Miało jednak dość czuły obiektyw i mikrofon. Taki sprzęt z powodzeniem mógłby zostać wykorzystany przez szpiega.

Okazało się jednak, że urządzenie zainstalowane w ich sypialni to własność ich... 16 letniego sąsiada. Chłopak był przez pewien czas opiekunem dzieci pary. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli odbiornik sygnału z kamery, która pracowała w trybie bezprzewodowym.

Chłopak kupił kamerę w sieci i zainstalował w sypialni sasiadów prawdopodobnie po to, by ich podgladać w czasie seksu. Teraz Speersowie żądają od jego rodziny 50 tys. dolarów odszkodowania

- Nie dokonano żadnych aresztowań. Wciąż prowadzimy dochodzenie - mówi zastępca szefa policji Scott Buziecki, który odmówił dodatkowego komentarza w tej sprawie.

Chłopak broni się, mówiąc że nie był w stanie odbierać sygnału z domu sąsiadów (mieszkał za daleko). A poza tym odbiornik sygnału z kamery nie dał się podłączyć do jego komputera. Pierwsza rozprawa sądowa w bulwersującej sprawie została wyznaczona na... marzec 2014 roku.

źródło: fakt.pl

4 komentarze

 
 • Margerita

  Szok

 • Krokodylek13

  To jest stary news. On już wyszedł z więzienia.

 • karra

  Pieknie;)

 • AlicjaLukasz

  Zapraszam do siebie na profil :P