Ukradli mi wędki i... gumowego penisa

Ukradli mi wędki i... gumowego penisaIntryga niczym z wenezuelskiej telenoweli! Trójka mieszkańców Opola Lubelskiego postanowiła ukarać bogatego przedsiębiorcę (58 l.) za to, że uprawiał seks z dziewczyną jednego z nich. Uknuli, że uśpią go psychotropami, a potem go okradną. Podstęp się powiódł. Złodzieje wyczyścili mieszkanie mężczyzny, zabierając mu nawet... gumowego penisa.

Przestępstwo ma krótkie nogi i sprawcy zostali już złapani. Cała trójka stanęła przed sądem w Lublinie. Ale mimo, że grozi im odsiadka, na sali rozpraw bawili się świetnie. A najlepiej Ewa R. (20 l.) i Artur M. (39 l.) – przez cały czas byli weseli, trzymali się za ręce i dotykali po udach. Poszkodowany mężczyzna nie miał powodów do śmiechu.  

Nigdy nie ukrywał, że od kiedy opuściła go żona, zapraszał do domu kobiety. Żeby mu uprały, ugotowały. Niektóre zostawały potem na noc. – Jesteśmy dorośli, każdy robi to, na co ma ochotę – tłumaczy 58-latek.

Ale wizyty jednej z kobiet nie spodobały się jej chłopakowi. Kiedy Hubert Sz. (24 l.) dowiedział się, że jego dziewczyna uprawia seks ze starszym mężczyzną wpadł w szał. Postanowił się zemścić. O pomoc poprosił przebywających w jego domu znajomych. Ci zgodzili się bez wahania. Ewa R. miała być przynętą, a jej facet Artur M. wsparciem. „Mściciele” przystąpili działania. Wyposażyli dziewczynę w środki psychotropowe i wysłali do ofiary.

– Wpuściłem ją, bo znaliśmy się. Była mi winna pieniądze. Powiedziała, że chce odrobić dług – opowiadał sądowi przedsiębiorca.

Ewa R. przyszła z wódką. Miała trochę posprzątać, umyć plecy gospodarzowi. Ale 58-letni mężczyzna nie doczekał tego momentu, bo zmorzył go sen. W drinku były psychotropy. Kiedy się obudził, odkrył, że został okradziony. Sprawcy wynieśli cenne rzeczy. Nie pogardzili też gumowym penisem chowanym pod poduszką. Policjanci namierzyli ich szybko. „Mściciele” i podżegacz zostali aresztowani. Za popełnione przestępstwo – rozbój, kradzież i narażenie życia poszkodowanego – grożą im wysokie kary.

źródło: fakt.pl

1 komentarz

 
  • Zaniepokojona istota

    Dobrze że prawdziwego nie ukradli.