Gnała autostradą prawie naga i pijana - Wideo

Gnała autostradą prawie naga i pijana - WideoNa 18 miesięcy więzienia skazał sąd 29-letnią Amerykankę, która w październiku ubiegłego roku pijana i prawie naga prowadziła samochód na autostradzie w Ohio. Zatrzymana miała na sobie tylko stringi, podwiązki i szpilki.  

Erin Holdsworth gnała autostradą z prędkością ponad 200 kilometrów na godzinę. By ją zatrzymać, policjanci musieli rozłożyć na drodze kolczatkę. Jakież było ich zdziwienie, gdy z samochodu z przebitymi oponami wysiadła… prawie naga kobieta. Za cały strój służyły jej skąpe majtki, podwiązki i wysokie szpilki.  

Pijana 29-latka wydawała się być bardzo, bardzo wyluzowana. Kiedy jednak funkcjonariusze założyli jej kajdanki i zaprowadzili do radiowozu, stała się agresywna - zaczęła kopać i uderzać głową w szybę.  

Teraz kobieta odsiedzi za kratami przynajmniej 10 miesięcy. Pół roku z jej 18-miesięcznego wyroku zostało zawieszone, a 2 miesiące spędziła już w areszcie, czekając na wyrok. W styczniu zwrócono jej bowiem zatrzymane po nagim wybryku prawo jazdy, by mogła wozić do szkoły dzieci i podjąć pracę. 29-latka ponownie nadużyła jednak zaufania, ponieważ lipcu stwierdzono u niej obecność THC, związku, który zawierają konopie indyjskie. Sąd zdecydował wówczas, że miarka się przebrała i na wyrok Holdsworth będzie musiała poczekać w więzieniu.

źródło: rmf24.pl

Dodaj komentarz