Szokujący napad. Zaatakował kobietę i się w niej zakochał. Miał nietypowe żądanie

Szokujący napad. Zaatakował kobietę i się w niej zakochał. Miał nietypowe żądanieŻycie potrafi pisać trudne do uwierzenia scenariusze. Przekonała się o tym mieszkanka Indianapolis w Stanach Zjednoczonych. Gdy wracała z pracy do domu, została napadnięta i okradziona przez... kochliwego bandziora.

Swoją nietypową historią Amber Beraun podzieliła się w rozmowie z telewizją WRTV. Gdy była kilkadziesiąt metrów od swojego domu, podszedł do niej nieznajomy mężczyzna i zażądał pieniędzy.

— Wyjął z kieszeni pistolet, żeby mi pokazać, co się dzieje. Powiedział, żebym wpuściła go do swojego domu, nie zrobiłam tego — relacjonowała Amerykanka.

USA. Złodziej zakochał się w swojej ofierze
Wystraszona Beraun oddała napastnikowi około 100 dolarów, tyle bowiem miała w portfelu. Na tym złodziej jednak nie poprzestał, po chwili zażądał, by kobieta... dodała go do grona znajomych na Facebooku.

— Myślałam, że jeśli dodam go na Facebooku, odejdzie i tak też się stało — powiedziała pokrzywdzona lokalnej telewizji.


Policja w Indianapolis udostępniła wiadomości, jakie rabuś kierował do swojej ofiary.

"Słuchaj, wiesz, że zwrócę ci pieniądze. To świetny sposób na poznanie kogoś. Jesteś zbyt ładna, by dać się okraść" — napisał.

"Zrelaksujmy się razem. Przysięgam, nie mogę czekać tak długo" — dodawał bezwstydnik.

Beraun nie uległa zalotom złodzieja. Odpisała jedynie, że ma męża i życzy mu wszystkiego najlepszego.

Niedługo potem mężczyzna został namierzony przez miejscowych stróżów prawa i aresztowany. Wkrótce bandzior romantyk stanie przed sądem i odpowie za napaść z użyciem broni.

źródło: fakt.pl/wydarzenia/swiat/usa-szokujacy-napad-zaatakowal-kobiete-i-sie-w-niej-zakochal-film/w0hjfcl

Clarkson

znalazł niusa na fakt.pl. Tagi: #napad #miłość

Dodaj komentarz