25-latek zakradał się do obory i gwałcił krowy. Rolnicy nie mogli w to uwierzyć

25-latek zakradał się do obory i gwałcił krowy. Rolnicy nie mogli w to uwierzyćŹróło: wiadomosci.radiozet.plRolnicy z farmy Burton w pobliżu miejscowości Dorset w Anglii przyłapali 25-latka na gwałceniu krowy. Mężczyzna do wszystkiego przyznał się przed sądem. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności.

Wstrząsająca historia wydarzyła się w pobliżu miejscowości Dorset w Anglii. Rolnicy z farmy byli zaniepokojeni, że coś złego dzieje się z ich bydłem. W końcu zdecydowali się zamontować w oborze kamery i alarm. To, co zobaczyli, z pewnością zapamiętają do końca życia.

Okazało się, że w nocy do budynku zakrada się mężczyzna i gwałci przebywające tam krowy. Prawdopodobnie robił to od dłuższego czasu, ale dopiero teraz został przyłapany, a jego odrażające zachowanie uwiecznione na taśmach kamery.  

25-latek gwałcił krowy. Został przyłapanyMężczyzna był dobrze znany farmerom. Okazało się, że to 25-letni Liam Brown z Bournemouth. Jego rodzina w przeszłości pracowała na farmie, a Liam, jeszcze jako dziecko, często odwiedzał tę okolicę.  

Brown do wszystkiego przyznał się przed sądem. Gdy opowiadał o swoich zachowaniu miał łzy w oczach - pisze "Daily Mail". Fakt, że gwałcił on krowy potwierdziły nawet badania DNA.

25-latek został zwolniony z aresztu za kaucją. Teraz oczekuje na wyrok, który zapadnie we wrześniu. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności.

źródło: wiadomosci.radiozet.pl/swiat/25-latek-zakradal-sie-do-obory-i-gwalcil-krowy-rolnicy-nie-mogli-w-to-uwierzyc

Clarkson

znalazł niusa na wiadomosci.radiozet.pl. Tagi: #krowy #gwałt #rolnictwo

4 komentarze

 
 • gogo

  Dostałby więcej, ale krowa nie wniosła pozwu

  23 stycznia

 • joe 266

  Normalne LGBT.Miłość bez granic !!!!

  30 wrz 2023

 • raz

  @joe 266 nikt tak nie powiedzial, zoofilia to choroba a nie lgbt.. ludziom sie w glowie pojebalo ze nawet takie rzeczy mysla

  19 paź 2023

 • Krokodylek13

  Chłopak za bardzo wziął sobie do serca slogan: "Kochajcie zwierzęta"

  12 wrz 2023

 • marqu7

  biedny chłopak  :lol2:

  5 wrz 2023