Najprzystojniejszy ginekolog świata narzeka na powodzenie

Najprzystojniejszy ginekolog świata narzeka na powodzenieŹróło: rmf24.plManuel Rico, świeżo upieczony hiszpański lekarz, który kilka miesięcy temu rozpoczął staż specjalizacyjny w klinice ginekologicznej szpitala uniwersyteckiego w chilijskim mieście Concepción, ma dość... powodzenia u kobiet. Medyk narzeka na to, że pani widzą w nim tylko atrakcyjne ciało, a nie umiejętności medyczne.

Manuel Rico w trakcie studiów medycznych dorabiał sobie jako model. Jego uroda została dostrzeżona i zdobył tytuł „Mr Spanish Beauty 2010”. Ten sukces sprawił, że szybko stał się idolem kobiet i dziewcząt w krajach hiszpańskojęzycznych. Co ciekawe, jego nazwisko po hiszpańsku znaczy zarówno "bogaty" jak i "smakowity".

Tuż przed rozpoczęciem przez dr. Rico stażu w klinice ginekologicznej, dyrekcja szpitala w Concepción zwołała konferencję prasową. Przyjazd hiszpańskiego lekarza stał się miejscową sensacją. Kilka dni później lokalne media donosiły już o długich kolejkach kobiet ustawiających się przed gabinetem, w którym przyjmował atrakcyjny lekarz.

Doktor Rico ma jednak dość tego powierzchownego zainteresowania nim i chce się skupić wyłącznie na karierze medycznej. Fanki nie dają mu jednak spokoju: na Facebooku jest kilka stron mu poświęconych.

źródło: rmf24.pl

plutong

znalazł niusa na rmf24.pl. Tagi: #przystojny #ginekolog

1 komentarz

 
  • xx

    Żenada

    23 lut 2014