Zemsta ucznia. Założył nauczycielkom profile na portalach randkowych

Zemsta ucznia. Założył nauczycielkom profile na portalach randkowychPolicja zatrzymała 16-latka, który z zemsty założył trzem nauczycielkom profile na internetowych portalach randkowych. Zamieszczał ich zdjęcia i oczerniające informacje.

Profile funkcjonowały od kilku miesięcy. Gdy nauczycielki dowiedziały o ich istnieniu, zgłosiły się na komendę policji w Jastrzębiu Zdroju (Śląskie) i powiadomiły, że ktoś podszywa się pod nie w internecie.  

Uznały, że to działanie je oczernia sugerując, że szukają nowych partnerów, a mają rodziny. Tworząc profile nastolatek wykorzystał zdjęcia, które te panie same zamieściły w internecie w innych portalach społecznościowych - powiedziała rzeczniczka jastrzębskiej policji Magdalena Szust.  

Policjanci ustalili, że profile założył były uczeń pokrzywdzonych. Chciał się zemścić za złe oceny oraz zawiadomienie, jakie przeciw niemu złożyły na policji. W przeszłości chłopak kierował pod adresem nauczycielek groźby.

Podczas przesłuchania 16-latek przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu. Tłumaczył, że robił to z zemsty. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem rodzinnym.

(mpw)

źródło: rmf24.pl

1 komentarz

 
  • dZiWnE

    Dobre. Tylko troche nie normalne :P