AnonimS

S z Polska
Tajemniczy starszy facet. Wiek? Przeciętni ludzie tak długo nie żyją. Motto : Nikt nie jest doskonały nawet ....ja! ......................................................................................................................... Ktore związki Zodiaku najchetniej uprawiają seks? "Baran - bez względu na płeć - to człowiek o ogromnym temperamencie, tak w życiu, jak i w seksie. Zodiakalne Barany ponad wszystko pragną zmian, wyzwań, nowości i inspiracji. Są namiętnymi kochankami, a w i sypialni nigdy nie wieje nudą, ponieważ nudy Barany unikają jak ognia. W związkach, które tworzą seks odgrywa bardzo istotną rolę. Partnerów i partnerki Barany wybierają, zwracając dużą uwagę na ich wygląd i seksualną sprawność. Co niestety czasem oznacza, że gdy kończy się dobry seks, kończy się miłość i związek. Jaki seks lubią Barany? Różnorodny i wciąż inny. Pełen zaangażowania, namiętności i bliskości. Wbrew pozorom, Barany nie są w łóżku egoistami. "
razem:   1 044 48
 • AnonimS

  @agnes1709 owszem. Biedni to kłopot , najlepiej niech się inni martwią.

 • AnonimS

  Zaczynają się uzewnętrzniać cechy bohaterów. Nefer jest mało odporny na ból, ale bez wątpienia jest bystrym , spostrzegawczym osobnikiem. Królowa , Bogini i Kobieta nie pozbawiona wad żadnego z tych wcieleń. Pozdrawiam

 • AnonimS

  Łapka

 • AnonimS

  @MEM a Ty swoje. Po pierwsze " nie przeszkadzać" j ten rząd tego nie robi. Po drugie utrzymanie PKB do tego też przyczynia się silniejsza pozycja i rozwój firm z kapitałem państwa. Po trzecie. Sprzyja temu polityka rady polityki pieniężnej. Po czwarte . Gdyby liberałowie dalej rządzili to sprzedane by było multum spółek skarbu państwa. Min PZU, Lotos, zakłady azotowe tak jak sprzedano cementownie, cukrownie i wiele innych firm. O ile zgadzam się że należy sprzedawać firmy które są zadłużone/, to sprzedaż takich firm jak PZU  to kryminał. Zgadzam się z tym że mamy co nadrabiać i że dużo wysiłku przed nami. Natomiast Twoje czarnowidztwo jest spowodowane nienawiścią do obecnie rządzących i utrudnia Ci racjonalną ocenę.

 • AnonimS

  @MrHyde ale naprawdę tak myślę. Jeśli zmniejszy się pandemia a szczepienia będą kontynuowane ma to liczę że w wakacje ruszy się branżą turystyczna, gastronomia, usługi, pamiątki itd.

 • AnonimS

  @MrHyde ja też się cieszę ze stabilności. Bo to zachęca długoterminowych inwestorów. Plus czujna polityka banku centralnego.

 • AnonimS

  @MEM dla Ciebie klienci MOPS to patologia?  Arogancja typowa dla zwolenników PO i całego KO. A nie wiesz przypadkiem że wielu starych  ludzi korzystających z tej instytucji , ma dzieci i wnuki , tylko że na papierze.

 • AnonimS

  @MrHyde nie zniechęca tylko wymusza odejście od energii węgla. Za PRL był głównie węgiel. I huty. Hut już nie ma a gospodarka węgla do kończy

 • AnonimS

  Z ciekawostek ...Narodowy Bank Polski został wyróżniony nagrodą „Najlepiej zarządzany bank centralny w Europie w 2021 roku”, przyznaną przez magazyn Capital Finance International.

 • AnonimS

  @MrHyde trzeba przeanalizować z czego zrezygnowano. Np upadł. Jedyni inwestorzy, Energa i Enea, ogłosili właśnie, że zawieszają finansowanie budowy. Jednym z powodów jest wprowadzenie przez UE Zielonego Ładu, który zakłada odchodzenie od spalania węgla.

 • AnonimS

  @MEM skoro uważasz że Nik sfałszował raport to faktycznie nie mamy o czym rozmawiać. To już nawet nie paranoja...miłego wieczoru

 • AnonimS

  @merlin/ a ilu u was robotników przypada na bochenek chleba. / . Zobacz jedno . Żadna ekipa nie miała takiego poparcia po 6 latach rządów około 30 %.,w niektórych sondażach nawet 1 do 2 procent więcej. A nikt z opozycji nie jest we stanie pokazać drogi rozwoju Polski poza hasłem odsunąć PiS od władzy. Budka a potem Dulkiewicz wspierając kandydata na prezydenta miasta pomylili Rzeszów z Wrocławiem.  I kolejna  
  Borys Budka zaliczył kolejną wizerunkową wpadkę. Przewodniczący Platformy Obywatelskiej przypiął flagę Polski… odwrotnie. „Książę Monako”, „Reprezentant Indonezji” – ironizują użytkownicy Twittera/ niby to drobiazgi a przypomnij sobie casusu Petru. Prawie 70 procent:Polaków chce zatwierdzenia funduszu odbudowy. W grudniu Budka mówi że poprą to w sejmie. Teraz zmienił zdanie. A odrzucenia chce 15 procent i to głównie wyborcy Konfederacji i Ziobry. PO znowu straci wizerunkowo.