Zgwałcił sąsiadkę, a ona ma HIV!

Zgwałcił sąsiadkę, a ona ma HIV!Brytyjczyk Richard Thomas dostał od życia nauczkę za swoje zwyrodnialstwo. Mężczyzna zgwałcił sąsiadkę, która żyje z wirusem HIV. Gdy się o tym dowiedział, przeżył szok.

Richard Thomas włamał się do sąsiadki i ją zgwałcił. Znał kobietę od jakiegoś czasu, ale nie miał pojęcia, że cierpi na HIV. Wtedy ze strachu, na pewno powstrzymałby swoją chuć!

Zgwałcona kobieta zaalarmowała policjantów i wskazała sąsiada jako gwałciciela. Zaznaczyła też, że ma HIV i napastnik mógł się od niej zarazić. Stróże prawa przyjechali do domu zwyrodnialca i oskarżyli go o gwałt. Wypierał się, ale kiedy powiedzieli mu też, że może być już nosicielem wirusa, wtedy Thomas... przeżył prawdziwy szok.

Gdy usłyszał, że może być zarażony padł na kolana i prosił policjantów, żeby przewieźli go do szpitala na badania - informuje "Daily Mail".

Jak podaje sfora.pl, sam adwokat mężczyzny stwierdził, że jego klient "sam jest sobie winny". Gwałciciel został już skazany na 5 lat więzienia. W ten piątek pozna wyniki swoich badań na obecność wirusa HIV w jego krwi.

Nawet jeśli nie będzie go miała, z pewnością przeżył najgorszy okres w swoim życiu. Ale chyba nikt mu nie współczuje.

źródło: fakt.pl

tubvet

znalazła niusa na fakt.pl. Tagi: #HIV #gwałt #sąsiad

Dodaj komentarz