Inspektor od fotoradarów. Brutalnie zgwałcił i odjechał na sygnale

Inspektor od fotoradarów. Brutalnie zgwałcił i odjechał na sygnalePrzyjechał służbowym autem, wylegitymował prostytutkę, wpakował ją do samochodu, wywiózł do lasu, skuł kajdankami i brutalnie zgwałcił. Ale na tym pracownik GITD Tomasz L. nie poprzestał. Widok bezbronnej, uwięzionej, upokorzonej kobiety ponownie go rozochocił. Przyszła pora na igraszki oralne. Po wszystkim odjechał włączając koguta. Tak według koleżanek zgwałconej kobiety zachował się inspektor...

Kim jest prostytutka zgwałcona przez bydlaka od radarów? To Ania, młoda dziewczyna. Ale stoi przy trasie S8 w okolicach miejscowości Knurowiec już od dłuższego czasu – zdradzają nam jej koleżanki po fachu. Twierdzą, że ma najwyżej 21 lat i mieszka w Ząbkach.

– Znam ją trochę z widzenia. Mówiła, że nigdy do tej pory nie miała jakichś problemów z klientami. Ja sama też zawsze jestem czujna, bo wiadomo, że różne dziwne typy mogą się tu kręcić. Dlatego zawsze staram się dokładnie przyglądać marce samochodu i zapamiętać rejestrację – opowiada Klaudia, jedna z „tirówek”.

Na pytanie czy często widuje się tu inspektorów ITD wszystkie dziewczyny potwierdzają, że „krokodylki” regularnie do nich podjeżdżają. Zagadują, i czasem korzystają z usług. Tak było i tym razem, choć pracujące przy drodze dziewczyny nie wyobrażają sobie jak to możliwe, że jurny inspektor zmusił Anię do seksu.

Gdyby to mnie zgwałcił, to przecież przy takiej okazji odgryzłabym mu sprzęt – odgraża się Marzena. Z kolei inna z koleżanek ofiary gwałtu tłumaczy, że gdyby dziewczyna broniła się w agresywny sposób, pracownik GITD mógłby zrobić jej jeszcze większą krzywdę. – Gdyby ktoś skuł mnie kajdankami i wykorzystał, to pewnie wykonywałabym ściśle wszystkie jego polecenia, żeby go nie rozzłościć i żeby nie zrobił mi jeszcze większej krzywdy. Nigdy nie wiadomo, jacy zboczeńcy mogą się trafić – mówi dziewczyna w kusej spódniczce.

źródło: fakt.pl

2 komentarze

 
  • Alefa

    Pisane w tonie zrtobliwym ale i zawód i faceci ktorzy korzystaja z  "usług"tego najstarszego zawodu świata sa to ludzie bez duszy obrzydliwi i myślę ze oni to czuja  i dlatego wine  za swoje prostactwo i zwierzęce odruchy probóją przerzucić  przez pogardę i jeszcze wieksze upokorzenie   tych kobiet.Stąd te pobicia,zabójstwa wiedzą że sa tak samo obrzydliwi. :redface:

  • HEHHEH

    JAKA TO OFIARA??? ŚMIESZNE