Połowa kobiet i facetów udaje orgazm!

Połowa kobiet i facetów udaje orgazm!Te wyniki mogą zadziwiać. Okazuje się, że nie tylko kobiety udają orgazm – jak się do tej pory stereotypowo sądziło – ale też większość mężczyzn!

Przełomowe wyniki sondażu publikuje amerykański dziennik „New York Post”. I wynika z niech, że aż 62 procentom kobiet i 61 procentom mężczyzn zdarzyło się udawać orgazm. Dlaczego tak się stało? Najczęstszą odpowiedzią było, że "robili tak, aby nie sprawiać przykrości swojemu partnerowi, ewentualnie partnerce".Jednocześnie w sondażu przeprowadzo­nym dla gazety 57 proc. kobiet stwierdziło, że o swoich kłamstwach w łóżku nie opowiada nikomu, nawet najlepszej przyjaciółce. W przypadku mężczyzn tylko połowa zachowała sekret dla siebie. Wynika z tego, że mężczyźni są erotycznymi gawędziarzami i bez skrępowania dzielą się z kumplami swoimi seksualnymi przygodami!

Większość uczestników badania uznała również, że seks jest możliwy już na trzeciej randce. Prawie połowa potwierdziła, że wysyła MMS-em albo e-mailem nagie lub erotyczne zdjęcia do innych osób.

Jak podkreślają seksuolodzy te badania łamią stereotypy, według których do tej pory mówiło się, że to tylko kobiety udają orgazm!

źródło: fakt.pl

megalood

znalazł niusa na fakt.pl. Tagi: #orgazm #seks #udawanie

2 komentarze

 
  • Margerita

    Interesujące

  • enklawa25

    Ciekawe