Złodziej idiota: zgubił telefon podczas napadu

Złodziej idiota: zgubił telefon podczas napaduŹróło: fakt.plJak można być taką sierotą!? Młody obywatel Afganistanu napadł kobietę i ukradł jej torebkę z pieniędzmi oraz telefonem komórkowym. Sprawca wpadł bo na miejscu rozboju sam zgubił swoją własną komórkę.

Wszystko wydarzyło się w biały dzień w podwarszawskim Pruszkowie. Na policję zgłosiła się 65-letnia kobieta i poinformowała, że na ulicy podszedł do niej młody mężczyzna prawdopodobnie obcej narodowości.

Napastnik zastraszył ją nożem i zażądał oddania torebki z portfelem oraz telefonem. Przerażona ofiara napadu bez protestu oddała swoją własność agresorowi. Gdy tylko ten uciekł emerytka zobaczyła na chodniku telefon komórkowy który najprawdopodobniej zgubił mężczyzna. To pozwoliło policjantom szybko ustalić kto stoi za kradzieżą. Złodziejem okazał się 21-letni obywatel Afganistanu. Mężczyzna przyznał się do napadu oraz wskazał miejsce porzucenia ukradzionej torebki.

Policjanci znaleźli też nóż którym, sprawca zastraszył pokrzywdzoną. Na razie 21-latek trafił na 3 miesiące do aresztu ale grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

źródło: fakt.pl

kabacate

znalazła niusa na fakt.pl. Tagi: #złodziej #idiota #napad #telefon

Dodaj komentarz