Polska prostytutka zarażała HIV-em! Ofiary? Tysiące!?

Polska prostytutka zarażała HIV-em! Ofiary? Tysiące!?Źróło: fakt.plNawet kilkanaście tysięcy mężczyzn mogła paść ofiarą nie tylko swoich niepohamowanych żądz, ale też przenoszącej śmiertelny wirus prostytutki z Trójmiasta! Kobieta od 2008 roku sprzedawała swoje ciało, często nie stosując zabezpieczenia, wiedząc że jest nosicielką wirusa HIV!

"Analna Malinka" bo takiego pseudonimu używała w seksualnym półświatku 28-latka może mieć na sumieniu nawet kilkanaście tysięcy mężczyzn. Według policyjnych informatorów – przyjmowała nawet do kilkunastu klientów dziennie, a mnożąc to przez lata, w których uprawiała ten niecny proceder – liczba zakażonych mężczyzn może być przeogromna!

"Analna Malinka" przyjmowała w prywatnym mieszkaniu w Gdyni, przy ul. Abrahama – donosi serwis nasygnale.pl. W internecie reklamowała się jako ekskluzywna "escort girl" czyli kobieta do towarzystwa, jednak tak naprawdę oddawała się wyuzdanym i podejrzanym praktykom seksualnym. Wśród nich był m.in. seks analny, oralny oraz tzw. "złoty deszcz".

Kobieta wpadła w ręce policji dzięki donosom. – Potwierdzam, że policja zatrzymała w tej sprawie jedną osobę – mówi Beata Gora z prokuratury rejonowej w Gdyni. – Prokuratura skierowała wniosek o jej tymczasowe aresztowanie. Z uwagi na delikatny charakter tej sprawy nie ujawniamy danych osobowych podejrzanej – wyjaśnia śledcza.  

Co ciekawe – prostytutka po zatrzymaniu szybko opuściła mury aresztu. Sąd bowiem nie uznał za koniecznie zastosowanie tego środka zapobiegawczego. A to oznacza, że "Analna Malinka" dalej może zarażać turystów śmiercionośnym wirusem HIV!

źródło: fakt.pl

indezeros

znalazł niusa na fakt.pl. Tagi: #prostytutki #HIV #zarażanie

3 komentarze

 
 • stary zbok

  Dobrze dawała w dupala nawet proboszcz zaliczył jej oko szatana

  11 sie 2023

 • Margerita

  Taka młoda a już chora na HIV

  8 cze 2021

 • puma

  jak ktoś  korzysta  z takiego  łajna  jak prostytutki  to za kasę dostanie takiego syfa .

  9 sty 2017