Penisy w bułkach! Ohydne praktyki pracowników znanej sieci!

Penisy w bułkach! Ohydne praktyki pracowników znanej sieci!Ohyda! Pracownicy znanej sieci z kanapkami Subway wpychali do bułek swoje penisy.

To koszmar każdego klienta czekającego na posiłek, który nie widzi co robi pracownik przygotowujący danie! Ohydne praktyki pracowników znanej sieci Subway wyszły na jaw, gdy jeden z nich pochwalił się obrzydliwymi zdjęciami w internecie.

Na początku jednak wyjaśnijmy, że zwyrodniali pracownicy dopuszczali się tych bezeceństw nie w Polsce, a w restauracji w Columbus, w amerykańskim stanie Ohio. Na zdjęciach widać, że idioci musieli się nieźle nudzić, a do tego możemy być pewni, że nie za bardzo lubili swoją pracę. Dlatego gdy ktoś zamówił kanapkę, oni wpychali do bułek swoje penisy, a potem zapewne ze zwyrodniałym uśmieszkiem na ustach obserwowali jak niczego nieświadomy klient zajada się zbrukaną kanapką...

Ohydne zdjęcia szybko trafiły do kierownictwa firmy, a te ustaliło kto je wykonał. – To pojedynczy wypadek i w żaden sposób nie reprezentuje naszych pracowników. Nie będziemy tolerować takich zachowań. Obaj pracownicy zostali już zwolnieni – donosi dział prasowy Subway.

źródło: fakt.pl

moniwore

znalazł niusa na fakt.pl. Tagi: #penis #bułki #Subway

1 komentarz

 
  • Jakub

    genialne.. "to pojedynczy przypadek.. obaj pracownicy zostali już zwolnieni.."

    19 paź 2021