Byk przeszedł na czerwonym i zaszedł do sklepu mięsnego

Byk przeszedł na czerwonym i zaszedł do sklepu mięsnegoDość niecodzienne zjawisko miało miejsce wczoraj (4 września) w centrum Myszyńca. Młody byk najpierw przeszedł ulicą pomimo zakazu jazdy dla jego pasa na wahadłowym przejeździe a następnie zszedł na chodnik i zajrzał do sklepu mięsnego JBB.

Temu, co działo się około godz. 15 na krajowej "53", uważnie przyglądali się przechodnie. Na remontowanym odcinku, przez który kierowcy przejeżdżają wahadłowo, nagle pojawił się samiec bydła domowego, młody byk. Przeszedł ulicą pomimo zakazu od mężczyzny kierującego ruchem dla ruchu jego pasa, po czym wszedł na chodnik i swobodnie spacerował po nim.

Podszedł pod firmowy sklep mięsny JBB na ul. Sienkiewicza i otworzyły się mu automatyczne drzwi. Na szczęście znajdujących się tam klientów zwierzę nie weszło do środka. Niestety nie wiemy jaki był jego dalszy los i kiedy właściciel odnalazł swojego byka, ponieważ tu kończy się relacja naocznego świadka, który przesłał nam zdjęcia. Dziękujemy.

Jeśli widzieliście tą sytuację i wiecie co było dalej, napiszcie pod nasz adres redakcja@kurierostrolecki.pl lub podzielcie się informacją w komentarzach.
aw

źródło: kurierostrolecki.pl

Luthoruble

znalazła niusa na kurierostrolecki.pl. Tagi: #byk #sklep #mięsny

3 komentarze

 
  • Margerita

    Ale numer

  • Alexandra

    Poszedł sprawdzić, czemu mama nie wraca ze sklepu :C