Zamaskowana postać rozrzuca mięso na placach zabaw

Zamaskowana postać rozrzuca mięso na placach zabawDziwna postać ubrana w ciemny długi płaszcz została sfotografowana przez mieszkańca osiedla domków jednorodzinnych. Mężczyzna twierdzi, że to właśnie ta osoba rozrzuca surowe mięso na placach zabaw.

Mieszkańcy jednego z osiedli w Gastoni w Karolinie Północnej skarżą się, że ktoś rozrzuca surowe mięso na placach zabaw. Niektórzy twierdzą, że jest ono zatrute i stanowi zagrożenie dla dzieci oraz okolicznych zwierząt. Władze nie potwierdziły jednak tych informacji.

Mieszkańcy poinformowali lokalną gazetę, że w pobliżu placów kręci się podejrzana osoba. Jest ubrana na czarno, a na głowie ma kaptur. Według nich to właśnie ona odpowiada za zanieczyszczanie placów zabaw.

Jednemu z internautów udało się sfotografować dziwną postać. Zdjęcie opublikował w serwisie Reddit. W opinii wielu użytkowników uwieczniony na nim człowiek robi przerażające wrażenie. – Wygląda jak postać z horroru – napisał jeden z internautów. Nie wiadomo, czy mieszkańcy poinformowali o całej sprawie policję.

źródło: fakt.pl

Viaward

znalazł niusa na fakt.pl. Tag: #mięso

2 komentarze

 
  • DarkPrincess

    Imperator XD

  • TaZjaponczala3

    Mnie przypomina zakonnice  :sciana: