W amerykańskim Portalnd rozwieszono setki wibratorów!

W amerykańskim Portalnd rozwieszono setki wibratorów!Niemałe poruszenie wśród mieszkańców amerykańskiego miasta Portland wzbudziły wieszane w ostatnich dniach na liniach energetycznych wibratory. Nikt nie wie, kto stoi za pojawieniem się gadżetów erotycznych w kilku dzielnicach.

Pokaźnych rozmiarów zabawki erotyczne zawisły w ostatnich dniach w wielu dzielnicach Portland, stolicy amerykańskiego stanu Oregon. W obrębie miasta, głównie na liniach energetycznych i drzewach, można odnaleźć ich setki. Najczęściej wiszą w parach obok siebie.

Kto stoi za dziwną akcją, która u starszych mieszkańców Portland budzi zgorszenie, a u młodszych i bardziej liberalnych uśmiech na twarzy? Tego na razie nie wiadomo, jednak jak wynika z komunikatu zakładu energetycznego, zabawki nie zagrażają dostawom prądu.

Obecność gumowych penisów na ulicach miasta z pewnością nie jest przypadkowe. Prawdziwy cel happeningu poznamy w najbliższych dniach. Niewykluczone, że może mieć to związek z legalizacją związków homoseksualnych w USA.

źródło: fakt.pl

Lagure

znalazła niusa na fakt.pl. Tagi: #wibratory #Portalnd

Dodaj komentarz