Trzy kobiety gwałciły i kradły nasienie!

Trzy kobiety gwałciły i kradły nasienie!Biedak, który przeżył tę napaść będzie miał zapewne traumę do końca życia. Dopadły go trzy gwałcicielki. Były brutalne i nie dały mu spokoju, póki nie załatwiły tego, co chciały. A chciały nie rozkoszy lecz... nasienia ofiary.

Wszystko wydarzyło się w Republice Południowej Afryki, w małej miejscowości o nazwie Kwazakhele (niedaleko Portu Elizabeth). Grasujące czarnym BMW gwałcicielki w końcu upatrzyły sobie ofiarę. Zatrzymały się i zapytały 33-letniego mężczyznę o drogę. Ten nieświadomy niebezpieczeństwa zbliżył się do kobiet. Wtedy jedna z nich przystawiła mu pistolet do głowy. Chwilę później ofoara była już w aucie.

Zanim kobiety zaczęły go gwałcić, postanowiły wywieźć ofiarę w głąb kraju. Gdy były już 500 km od miejsca porwania zaczął się prawdziwy horror mężczyzny. By wprowadzić go w odpowiedni stan, postanowiły go pobudzić biochemicznie. Zmusiły go do wypicia jakiejś substancji.

Ofiara była gwałcona wielokrotnie. Ale kobietom nie chodziło o rozkosz, czy ulgę. One zbierały nasienie swej ofiary. Potem mężczyznę wyrzucono z samochodu na pobocze, a kobiety uciekły ze skradzioną spermą.

źródło: fakt.pl

tenehalon

znalazł niusa na fakt.pl. Tagi: #kradzież #nasienie #gwałt

4 komentarze

 
 • yyyter

  no to ukradły miliony

 • MrocznyAssasyn

  Pewnie feministki które chciały mieć dziecko, ale nie chciały się przyznać do stosunku z obrzydliwymi facetami uciskającymi kobiety.

 • Lucjan

  Świat już całkiem zszedł na psy :D

 • avicci69

  Złodziejki