Zazdrosny mąż zakleił żonie waginę super glue

Zazdrosny mąż zakleił żonie waginę super glueTa kobieta poczuła na własnej skórze skutki chorobliwej zazdrości. Jej mąż był święcie przekonany, że ma ona romans ze swoim wujkiem. Postanowił wymierzyć żonie bardzo dotkliwą karę. Groził jej maczetą, a następnie zakleił waginę klejem typu super glue!

Ten mężczyzna to prawdziwy zwyrodnialec! 45-latek z RPA okrutnie zemścił się na swojej 40-letniej żonie za zdradę, której się nie dopuściła. Zafundował kobiecie poniżenie i okrutne cierpienia, które będą jej się śniły po nocach już do końca życia.

Mężczyzna był obsesyjnie zazdrosny o ukochaną. Żył w przekonaniu, że nawiązała ona romans ze swoim wujkiem, który z czystej uprzejmości odwiózł ją do domu. Mąż zamknął kobietę w sypialni, zaczął grozić kobiecie, że zabije ją z użyciem maczety i kazał rozłożyć nogi, po czym z użyciem kleju typu super glue zakleił jej waginę!

40-latka jest zrozpaczona. Obawia się, że już nigdy nie będzie mogła normalnie żyć. Mąż po brutalnym ataku uciekł i zaczął się ukrywać. Kobieta martwi się, że nadejdzie dzień, w którym wróci i dopełni swojego dzieła, pozbawiając ją życia.

- Ze łzami w oczach krzyczałam, żeby tego nie robił. On nie zwracał uwagi na moje słowa. Nie potrafię sobie wyobrazić, jak mężczyzna mógł zrobić coś tak okrutnego własnej żonie. Obawiam się, że pewnego dnia może pojawić się znowu i obciąć mi głowę. - mówi roztrzęsiona kobieta

źródło: fakt.pl

Mephant

znalazł niusa na fakt.pl. Tagi: #zazdrość #mąż #żona #klej

Dodaj komentarz