Tak żona okłada kochankę męża na ulicy!

Tak żona okłada kochankę męża na ulicy!Co się może zdarzyć, gdy żona spotka męża z inną kobietą? Na przykład to, do czego doszło w Chinach. Rozzłoszczona małżonka wyciągała kochankę męża z samochodu, przygniotła do ziemi i zaczęła obkładać pięściami. Zdarzenie wzbudziło wielkie zainteresowanie przechodniów. Niektórzy robili zdjęcia.

W mieście Guangzhou, w Chinach, pewna kobieta odprowadzała swoją córkę do szkoły. W pewnym momencie zauważyła jadącego samochodem męża, obok którego zasiadała młodziutka kochanka. Kobieta wpadła w furię.

Nie zastanawiając się długo wyskoczyła na ulicę i stanęła tuż przed maską samochodu. Gdy auto się zatrzymało wciekła żona, wyciągnęła kochankę, przycisnęła ją kolanem do ziemi i zaczęła obkładać pięściami. Młoda dziewczyna dostała wiele ciosów, zanim zszokowanemu mężczyźnie udało się powstrzymać atak. Mężczyzna zabrał pobitą do samochodu i odjechał bez słowa. Komentarza nie odmówiła sobie agresorka. W ramach wyjaśnienia rzuciła przez zęby: "Podejrzewałam, że mnie zdradza, a dzisiaj go złapałam".

Swoją drogą ciekawe co działo się w domu po powrocie męża.

źródło: fakt.pl

pettic

znalazł niusa na fakt.pl.

1 komentarz

 
  • Pierd Bak

    :cheers: